Botki w kolorze fuksji, kozaki z teksturą i nie tylko: jakie buty będą pasować do twojego temperamentu, zgodnie ze znakiem zodiaku

Baran

Baran jest iskrami ludzi, a jeśli coś podejmą, robią to ze szczególną presją. Przedstawiciele tego znaku łatwo jest zainspirować, ale „wypalają się” niezwykle szybko, więc idealną opcją dla nich jest połączenie klasycznych form i sezonowych trendów. Kozackie kozaki z akcentowanym „wężowym” nadrukiem, wymyślne buty na obcasie i metalowe buty wieczorowe staną się ich hobby, przynajmniej przez cały sezon.

Byk

Byk ma niesamowitą zdolność do wprowadzania jasnych kolorów do świata zewnętrznego (nawet jeśli często zdarza się to tylko w ich wyobraźni). Pogoń za pięknem i zamiłowanie do luksusu to coś, czego nie można odebrać osobom urodzonym pod tym znakiem. Radzimy zwracać uwagę na buty w duchu epoki wiktoriańskiej i modele o niestandardowym wystroju - kokardki, klamry, kontrastujące wstawki.

Bliźnięta

Ten „podwójny” znak jest daleki od zawsze jasnego, zmiennego i na pewno nieprzewidywalnego - prawdziwy łamigłówka. Często Bliźnięta nie mogą wybierać między sportowym stylem a elegancją, między surowymi formami i modelami w duchu dekonstruktywizmu. Lepiej jest, aby przedstawiciele znaku przestrzegali surowych klasyków, ale mieli nastrojowe buty zbrojeniowe. W ich arsenale zdecydowanie powinna być para zwięzłych łodzi, masywne berety i para cukierkowych butów na specjalne okazje.

Rak

Raki są emocjonalnymi, ale niezwykle tajemniczymi ludźmi, którym łatwiej jest powstrzymać wybuchy emocjonalne niż dzielić się nimi. Dlatego buty mogą być świetnym sposobem na wyrażenie siebie. Żywe kontrasty, nieoczekiwane kombinacje kolorów i dekoracje są całkiem zgodne z reprezentantami znaku, ale we właściwej proporcji.

Lew

W centrum uwagi jest coś, co Lwy z pewnością lubią. Urodzeni pod znakiem mają subtelne wyczucie stylu, ale często tracą głowy z luksusu. Buty, w których można pozostać w cieniu, na pewno się nie sprawdzą - opcja korzystna dla Lwowa. Tendencje tej jesieni są wyraźnie po stronie przedstawicieli znaku, najważniejsze jest częstsze eksperymentowanie. Aby to zrobić, zalecamy uzbrojenie w nadruki zwierzęce, migotanie brokatu, niestandardowe kształty i najbardziej żywe kolory.

Panna

Virgo rzadko tracą temperament, więc wysypka działa na ich konto z reguły rzadko. Właściwą taktyką dla nich jest montaż nienagannej podstawy, w której każda para pasuje do stylu garderoby, pory roku, a co najważniejsze - jest doskonałej jakości i trwa długo. Dla Dziewic gradacja jest zawsze jasna: łodzie na wieczór, chelsea na deszcz, oksfordzie na ciepły jesienny dzień.

Łuski

Waga czasami podejmuje decyzję, ale w większości przypadków osoby urodzone pod znakiem są wyjątkowo rozsądne. Utrzymanie równowagi pomoże butom z wygodnymi obcasami, wygodnymi tenisówkami w duchu lat 90. i absolutnie każdą odmianą na temat koloru i wystroju. Chociaż Waga uwielbia spokój, poczucie piękna w nich jest bardzo rozwinięte.

Skorpion

Urodzeni pod znakiem Skorpiona mogą oczarować każdego. I to pomimo złożoności postaci, z powodu której starają się „żądlić”. Przedstawiciele znaku to typowi hedoniści, którzy dążą do wszystkiego, co przynosi przyjemność. Idealne dopasowanie do Scorpio to luksus w lakonicznej formie i nienagannej jakości. Pomimo miłości do klasyków, w ich garderobie zawsze jest miejsce na eksperymenty.

Strzelec

Strzelec jest prawdopodobnie najbardziej znanym znakiem hazardu. Przygody są dla nich prawdziwym źródłem energii, ale często prowadzą do trudnych konsekwencji. Pozorna zaleta tego znaku polega na męskości, z którą napotykają trudności. Aktywny Strzelec - najbardziej wygodne buty. Trampki wszelkiego rodzaju i kolorów, krótkie trampki i wysokie topy sprawią, że będą doskonałą firmą.

Koziorożec

Celowe i zdyscyplinowane Koziorożce mają subtelną intuicję. Są dobrzy we wszelkich kwestiach finansowych: od podziału rodzinnego budżetu po najtrudniejsze momenty pracy. Z reguły przedstawiciele znaku są konserwatywni i nie akceptują popularnych trendów sezonowych. Właściwym wyjściem jest zaopatrzenie się w ponadczasowe klasyki, dzięki czemu każda para bezbłędnie komponuje się z szafą, wyróżnia się jakością i niską ceną - Koziorożec z pewnością znajdzie takie oferty bez większego wysiłku.

Wodnik

Myśli Wodnika nie zawsze są jasne i najczęściej opierają się na intuicji. Zmienność, impulsywność i masa wewnętrznych sprzeczności czasami stają się prawdziwymi przeszkodami w podejmowaniu właściwych decyzji. Dlatego ważne jest, aby przedstawiciele znaku wyrażali się - kolorowe buty i buty, jasne nadruki i najbardziej nieprzewidywalne gry tekstur.

Ryba

Uduchowione, emocjonalne Ryby uwielbiają zamieniać nawet najbardziej trywialne kłopoty w prawdziwy dramat. Te romantyczne natury uwielbiają myśleć, kończyć, kończyć spiskowanie, obracając wszystko na swój sposób. Być może stworzono dla nich najbardziej niezwykłe wariacje na temat klasyki. Ma wszystko: od łodzi z bujnymi kokardkami po śnieżnobiałe buty z wymodelowanymi obcasami.

A jeśli jesteś sceptyczny wobec magii horoskopu, nasze podsumowanie trendów w modzie pomoże ci! O tym, jakie buty są odpowiednie tej jesieni, przeczytaj tutaj.