Stroje demokratycznych marek, skórzane przedmioty i inne modne sztuczki królowej Letizii, które będą Ci przydatne

Skóra

Modne eksperymenty Letitii często są sprzeczne ze wszystkimi zasadami królewskiego stroju - z wyjątkiem tego, że buntownik Markle jest do tego zdolny. Na otwarciu galerii sztuki współczesnej w Madrycie hiszpańska królowa pojawiła się w czarnej skórzanej sukni i cielesnych łódkach. Z brutalnym trendem wyraźnie widać ją na sobie, a wcześniej widziała ją w skórzanych spódnicach i spodniach.

Przycięte spodnie

Niewypowiedziane zasady dotyczące ubioru sprzeciwiają się spodniom w garderobie przedstawicieli rodzin królewskich. Ta recepta wynika z Kate Middleton, biorąc przykład z Elżbiety II, ale nie z Letizii. Zwężane spodnie, zwężane w dół, od dawna są ulubieńcami królowej. Łączy je z klasycznymi szpilkami i trampkami.

Sukienki marek demokratycznych

Marki demokratycznego rynku masowego mają wielu fanów na całym świecie, a Królowa Hiszpanii jest jedną z nich. Letizia odwiedziła lipcowy kongres w pałacu w Madrycie w tweedowej sukience Zara, wartej około 1500 rubli. Queen wspiera marki budżetowe, w szczególności hiszpańskie. Jedną z ulubionych marek jest Massimo Dutti, którego ubrania towarzyszą Letizii podczas wielu ważnych wydarzeń.

Motywy kwiatowe

Delikatne kwiatowe nadruki i motywy kwiatowe na dopasowanych sukienkach midi w duchu lat sześćdziesiątych stały się prawdziwą wizytówką Letizii. Królowa woli nie dodawać do takich obrazów nic zbędnego, zatrzymując się przy minimalistycznych sprzęgłach i zwięzłych butach.

Całkowicie czerwony

Umiejętność komponowania obrazów monochromatycznych z kolorem czerwonym w roli tytułowej jest czymś, czego naprawdę należy nauczyć się od Letizii. Niezależny kolor, który nie toleruje konkurentów, polega na czerwieni. To było tak, jakby królowa przewidziała swoje najbardziej aktualne gradacje na początku tego roku, pojawiające się w sukienkach i kombinezonach w kolorze papryki chili, merlotu i dojrzałych wiśni.

Kolory Barbie

Wszystkie mity zostają ostatecznie rozwiane: różowy już dawno przestał być uważany za frywolny kolor. Projektanci aktywnie włączają go do obrazów w duchu mocnego ubioru, a królowa Letizia wybiera odważne sukienki dla swojej postaci na ważne wydarzenia. Nie jest to zaskakujące, ponieważ w pełni odzwierciedla zrozumienie kobiecości i świetnie wygląda w połączeniu z efektownymi butami.

Buty ze spiczastymi noskami

Nieskazitelne szpiczaste buty to prawdziwa pasja Leticia Ortiz. W większości przypadków u stóp hiszpańskiej królowej stoją klasyczne łódki lub pantofle (buty z odkrytymi plecami). Konserwatywny czarny, granatowy i wielofunkcyjny beż są używane jako podstawowe kolory, ale nierzadko buty stają się kontynuacją monochromatycznych obrazów opartych na cukierkowym różu, nasyconej zieleni i wszystkich odcieniach czerwieni.

Królowa Letizia niszczy stereotypy i demonstruje nowoczesne spojrzenie na królewski strój. Przeczytaj o najśmielszych eksperymentach monarchów tutaj!