Już nie modny! Mech, Winslet i inne gwiazdy, których obrazy nie warto powtarzać

Ultrakrótkie stroje nadal można zrozumieć - w końcu postać modelu wygląda doskonale, ale grafiki z postaciami z kreskówek już wyglądają absurdalnie. Nawiasem mówiąc, jest to powszechny problem dla kobiet w jej wieku: stylowe ubieranie się nie oznacza wyglądania jak nastolatka.

Jednocześnie Moss może pojawiać się w sukienkach, które zbyt mocno podkreślają jej wiek. Luźne sylwetki, zespoły i kokardki są bardziej odpowiednie dla starszych kobiet. Najwyraźniej nie można znaleźć złotego środka modelu.

Czas ma swoje żniwo, ale Kate nie chce się z tym pogodzić. Na dywanie zawsze pojawia się w obcisłych strojach, nie zawstydzona szerokimi biodrami.

Kate Winslet jest doskonałym przykładem gruszki. Dziewczyny z tym kompleksem lepiej nie podkreślają objętości dolnej części ciała. Ale aktorka wyraźnie nie przestrzega tej zasady. W błyszczącej sukience z brokatem wydaje się, że postać gwiazdy jest całkowicie nieobecna, aw obcisłej niebieskiej sukience dodatkowe kilogramy są widoczne w talii, a nadruk w kształcie łuku wygląda jak wstążka St. George.