20 ciepłych i stylowych oversize'owych swetrów i swetrów na jesień

W erze kultu ciała i seksualności wydaje się dziwne, że zbyt duży workowiec jest nadal aktualny. Wydawałoby się, jak obszerne swetry i swetry rozpinane mogą stworzyć uwodzicielski obraz? Pamiętaj jednak, że seksualnie to nie wszystko, co jest otwarte i szczere. Czasami celowa łatwość i zaniedbanie wyglądają o wiele bardziej atrakcyjnie. Co więcej, duch wolności unosił się w powietrzu przez pewien sezon. Swoboda przemieszczania się i wypowiedzi.

Modna retrospekcja

Rzeczy wolumetryczne to kolejne modne powitanie z przeszłości. W latach 60. kobiety wyczerpane duszącymi gorsetami zaczęły strajkować, a kobiety w obszernych koszulkach i koszulach śmiało wkroczyły na arenę. A w latach 90. ponadwymiarowa moda została przywrócona przez przedstawicieli kultury hip-hopowej. To dzięki nim ta koncepcja utrwaliła się w branży modowej i jest mało prawdopodobne, aby zniknęła z naszego codziennego życia.

Kto jest odpowiedni i w co się ubrać?

Główną zaletą obszernych rzeczy jest ich wszechstronność. Są odpowiednie dla przedstawicieli o obszernych formach, a także miniaturowych pań. Ze względu na swobodny krój swetry i kardigany o dużych rozmiarach mogą ukryć wszystkie wady postaci i podkreślić zalety. Jednocześnie nie przesadzaj: zbyt luźne rzeczy na obszernej sylwetce mogą wizualnie dodać dodatkowe kilogramy. W takim przypadku wybierz modele jaśniejszych odcieni, lepiej odmówić przewymiarowania ciemnych rzeczy.

Zbyt duży obraz nie musi być obszerny: oznacza to, że góra i dół muszą się ze sobą kontrastować. Dopasuj obcisłe dżinsy lub ołówkową spódnicę do obszernego swetra lub swetra, w przeciwnym razie twoja postać będzie wyglądać bezkształtnie. A jeśli chcesz podkreślić linię talii, możesz użyć dużego paska.

Przedstawiciele niskiego wzrostu mają trudniejszy okres. Obszerny sweter lub kardigan może wizualnie wylądować figurkę. Ale jest rozwiązanie: w tym sezonie po prostu załóż czyste łódki lub modne skarpetki na kostkę. Obcas nie tylko dostosuje wysokość, ale także doda kobiecości i elegancji obrazowi.

Gama kolorów

Jeśli nadal decydujesz się na ciepły i przytulny sweter oversize, wybierz modele w jasnych pastelowych kolorach. Lepiej też nie eksperymentować z kolorami, niech obraz będzie monochromatyczny, ale tkaniny i tekstury mogą się różnić. Na przykład obszerny sweter z dzianiny może z łatwością uzupełnić lekką sukienkę: ze względu na luźne detale i lekkie fałdy obraz okaże się zrelaksowany.