Jakie odcienie powinny być w twojej garderobie tej jesieni

Kolor mokrego asfaltu

Szary to klasyczny kolor, który każdy powinien mieć w swojej garderobie! Wygląda na to, że jest nudny. W rzeczywistości szare rzeczy wyglądają stylowo i uniwersalnie. Potwierdzają to domy mody, ubierające swoje modele w ubrania o takich odcieniach. Modele w metalicznych kolorach pojawiają się również na wybiegach, co również pozostaje aktualne w nowym sezonie. Zwróć uwagę na jasne odcienie szarości i kolor metalu. Szary kolor został wykorzystany na wystawie Miu Miu, Chapurina, Johna Galliano i innych projektantów w sezonie jesień-zima 2018-19.

Wino

W nadchodzącym sezonie projektanci zalecają małą muflę palety i zamiast szkarłatu i grenadyny, popularnych w lecie, wybierają ubrania w odcieniach burgunda, malin i wiśni. Pomimo faktu, że na wybiegach pojawiają się wszelkiego rodzaju odcienie, od jasnej wiśni po wino, szeroka gama kolorów pozwala wybrać odcień, który najbardziej Ci odpowiada. Kolor wiśni może odświeżyć kolor twarzy, a kolor wina doskonale odróżnia kolor oczu. Odcienie czerwieni na pokazach były używane przez wielu projektantów: Valentino, Hermes, Chapurin. Może czas zmienić małą czarną sukienkę na czerwoną?

Żółty

W tym sezonie żółty stał się jednym z tych kolorów, które migotały na pokazach. Jego odcienie - od cytrynowego po bogaty żółty i musztardowy - podbiły większość domów mody. Najważniejsze było szczegółowe wykorzystanie koloru. Na przykład Miu Miu przedstawił zdjęcia, na których modele pojawiły się w jasnożółtych butach, a Louis Vuitton ozdobił płaszcz z owczej skóry z żółtym kołnierzem. Maison Margiela zastosowała kolor żółty jako podstawowy kolor kolekcji. Radzimy zwrócić uwagę na trend używania żółtego jako uzupełnienia obrazu monochromatycznego.

Piasek

Piasek - uniwersalny kolor, do którego projektanci wracają co sezon. Sekret jest prosty: ten podstawowy odcień nadaje się dla wszystkich dziewcząt, niezależnie od koloru i skóry. Odzież wierzchnia w kolorze piaskowym jest szczególnie popularna. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś właścicielem ciemnych włosów, zdecydowanie powinieneś spojrzeć na ten kolor, ponieważ podkreślisz odcień włosów w przeciwieństwie do beżu.

Khaki

Khaki nie jest już kojarzone ze stylem militarnym lub safari. W sezonie jesienno-zimowym 2018-2019 kolor khaki nie traci na znaczeniu i jest okresowo używany jako główny kolor w kolekcji. Na przykład Hermes uczynił khaki głównym odcieniem w ubraniach, aby pokazać nadchodzący sezon. Nawiasem mówiąc, wybór hacków odpowiednich dla twojego koloru jest dość prosty. Jeśli jesteś właścicielem zimnego odcienia skóry, musisz wybrać wyciszone i zimne odcienie khaki. Jeśli masz ciepły kolor, potrzebny Ci odcień jest nasycony, zmieniając się w musztardową zieleń.

Niebieski

W tym sezonie na wybiegu Maison Margiela, Stelli McCartney i innych obnosicie modele w różnych odcieniach niebieskiego. Ale błękit królewski, indygo i tak zwany kolor niebieskiej stali stają się niekwestionowanym faworytem projektantów. Jasne odcienie niebieskiego też nas nie opuszczają, na przykład projektanci dżinsów powinni uzyskać niebieski lub arktyczny błękit. Nawiasem mówiąc, niebieski kolor jest idealny dla blondynki, ponieważ podkreśla kolor oczu i wizualnie usuwa zażółcenie włosów. Ktoś nawet nazwał niebieski nowym czarnym, jednak ... zobaczmy, zobaczymy.