Jak iz czym nosić spiczaste buty, aby wyglądać stylowo

Buty z ostrym czubkiem i niewielką piętą pojawiły się już w XIV wieku, jednak były one noszone przez rycerzy i szlachciców, a czasami długość nosa sięgała pół metra. Takie buty nazywano karabinami maszynowymi i były używane nie tylko jako wskaźnik statusu, ale także jako ... tajna kopia przyjemności seksualnych. W tym celu kościół zakazał karabinów maszynowych, a ich miejsce zajęły buty podobne do krowich pysków.

Wąska peleryna powróciła do mody dopiero w XVIII wieku, po czym znów zniknęła z radaru, aż nastolatki z Harlemu w latach 70. nagle przypomniały sobie o nich. Oczywiście ta odmiana była już daleka od średniowiecznej, ale winkpeakers (nazwa nosiła buty z ostrym czubkiem palca) wciąż były mało lubiane i lubiane. Dopóki ... popularni muzycy rockowi, a potem ich dziewczyny, nie dotarli do nich. Jednak pod koniec lat 80. zainteresowanie ostrym nosem całkowicie spadło.

Ostry trend powrócił w 2010 roku, a wszystko dlatego, że spiczaste łodzie stały się elementem podstawowej garderoby. A teraz nie tylko oni!

Czółenka na obcasie

W trosce o wygodę, a nie styl, projektanci i styliści radzą nam zmienić się w buty na małych obcasach. Tej jesieni trend jest trochę brzydki-buty, więc patrzymy na elegancję na końcu. Ale możesz nosić takie łodzie z dżinsami, w ścisłym garniturze, a nawet z lampartową spódnicą.

Kowbojki

Kowbojki to propozycja dla tych, którzy lubią coś cięższego. Ich skarpety zwykle nie są tak spiczaste. Wybierz modele wykonane ze skóry pod wężem lub zebrą, śnieżnobiałe z kontrastową podeszwą lub z masywnymi okuciami. Noś z kompletnymi dżinsowymi strojami i latającymi sukienkami midi.

Lakierowane botki

Kolejnym trendem nadchodzącej jesieni są lakierki. Wybierz modele z małym obcasem i spiczastym nosem. Ale lepiej nie eksperymentować z kolorem i ograniczać się do czerni i bieli. Harmonijny zestaw może być wykonany ze spódnic, sukienek na podłodze lub spodni, które ukryją górę buta. Na przykład lepiej nie nosić przyciętych botków z kulkami, a także ze spódnicami midi, będą wizualnie przecinać nogę.

Skarpetki

Botki, podobnie jak buty na kolanach, wróciły do ​​mody dzięki Balenciaga. Stali się stałymi towarzyszami mody na całym świecie. Być może powinieneś przymierzyć to dziwne na pierwszy rzut oka buty. Jednak uwaga! Idą tylko do właścicieli smukłych nóg i cienkich nóg, ponadto pożądany jest wysoki wzrost.

Noś te botki z minispódniczkami, rozkloszowanymi spodniami, zwłaszcza jeśli mają rozcięcia z boku, a także plisowane spódnice.