Trend w modzie: niebieski + pomarańczowy

Modne połączenie kolorów sierpnia - odcienie pomarańczy i niebieskiego. Jasny pomarańczowy kolor, symbolizujący malownicze zachody słońca, i głęboki błękit morski - główne składniki modnego koktajlu. Dodajemy inne odcienie do smaku, ale z umiarem.

Dominujące odcienie pomarańczowego i niebieskiego odtwarzają ciche naturalne piękno, jak na obrazach artysty Martiros Sarian. To on powiedział, że kolor to prawdziwy cud. Z punktu widzenia psychologii pomarańcza niesie energię życiową i przyciąga ludzi. I najbardziej spektakularny pomarańczowy kolor z niebieskim, który na poziomie podświadomości nosi kod „można ufać”. Tak więc osoba ubrana w niebiesko-pomarańczową kolorystykę wywołuje pozytywne emocje i uspokaja się.

W czerwcu projektanci zaprezentowali kolekcje wycieczkowe, które trafią do sprzedaży dopiero w połowie jesieni. Pomarańczowo-niebieska gama została wybrana przez Acne, Alice + Olivia, Carven, Vionett, Tory Burch.

skomponował 3 modne obrazy w niebiesko-pomarańczowych odcieniach. Zainspiruj się!

Modny wizerunek: gra kontrastów

Modny wizerunek: gra kontrastów

Zagrajmy w przeciwieństwie. Sukienka granatowa uzupełniona jasnymi dodatkami.

Modny wygląd: dodaj biel!

Modny wygląd: dodaj biel

Kolor pomarańczowy wygląda spektakularnie z niebieskim i białym. Sugerujemy wybranie jednego dominującego koloru - pomarańczowego lub niebieskiego i rozcieńczyć istniejący zespół innymi.

Wykorzystany obraz: kurtka Love Republic, bluza Pull and Bear, spodnie Stella McCartney, buty Massimo Dutti, turban Asos.

Modny: sportowy

Modny: sportowy

Połączenie pomarańczy i niebieskiego często można zobaczyć w odzieży sportowej. Jeśli lubisz sportowy wygląd, wybierz kolorowe dżinsy i żywe swetry.

Wykorzystany obraz: sweter J.Crew, dżinsy Current Elliot, trampki Fred Perry, plecak Asos.

Katarina KUDRYASHOVA

Podstawowa szafa na wakacje: modne rozwiązania
Jennifer Lopez: 5 stylowych wyglądów
Spodenki: najmodniejsze modele lata
Must-have: Shrug Cardigan
Lekcje stylu: w co się ubrać w tunikę?
Kontrowersyjne stroje gwiazd: czy było warto?