Stylowy i kobiecy wygląd w dżinsach dla kobiet powyżej 35 roku życia

Witam z lat 80

Rozkloszowane jeansy są modne od lat 80. I chociaż nie wszyscy fashionistki decydują się na zmianę zwykłego chudego na flary, zdecydowanie zalecamy to zrobić. Choćby dlatego, że są bardzo wygodne i pasują do krótkich bluzek. Załóż suwaki, chwyć pojemną torbę z bonbonniere i ruszaj, by podbić świat, a może po prostu zacznij zakupy.

Jeśli nadal decydujesz się na parę rozszerzanych dżinsów, pamiętaj o zwróceniu uwagi na ich długość. Zbyt krótkie modele będą wyglądały brzydko i wizualnie skracają ich wzrost, natomiast zbyt długie modele ukryją twoje buty i zniekształcają sylwetkę. Ale jeśli dżinsy w sklepie naprawdę się podobały, a długość nie jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, możesz zawsze poprosić o pomoc w studio.

Dla wszystkich postaci i grup wiekowych.

Jeśli nie wiesz, które dżinsy będą Ci odpowiadać, kup prosto z wysoką talią - jest to absolutnie uniwersalny model, który pasuje prawie każdemu. A jeśli to dżinsy w stylu patchworku, trafisz w gwoździe w głowę. Ten trend pozostanie z nami przez długi czas, więc taki zakup jest zdecydowanie opłacalną inwestycją.

Proste dżinsy pasują do trampek i wdzięcznych sandałów. Jeśli nadal chcesz stworzyć kobiecy wygląd, dodaj lekką bluzę oversize, minimalistyczną dekorację i torbę pasującą do dżinsów - wszystko jest bardzo proste, ale gustowne!

Jasny dżins

Kolejny zwrot w kierunku retrospektywy, a tutaj kolorowe dżinsy znów są trendem sezonu. A tak przy okazji, na czas letni tego właśnie potrzebujesz: w końcu chcesz nosić coś jasnego, a pogoda na to pozwala. Ale w tym przypadku również nie jest tego warte: nie daj się ponieść kombinacji kolorów, wystarczy jeden jasny akcent. Lepiej zbalansować obraz spokojniejszymi tonami, na przykład lekką bluzką wykonaną z lnu lub bawełny.

Odważny krok

Wygląda na to, że podarte dżinsy wyglądają bardzo odważnie, ale wcale tak nie jest. Wszystko zależy wyłącznie od twojego wizerunku. W tandemie z klasyczną białą koszulą taki model będzie wyglądał całkowicie ekologicznie i wcale nie wulgarnie. A jeśli nadal wolisz tradycyjną gamę czarno-białą, całkowicie neutralizujesz szczegóły, które cię przytłaczają. Pozostaje dodać tylko wygodne trampki i torbę - w ten sposób wygodnie będzie nie tylko chodzić z dzieckiem, ale także podróżować z ukochaną osobą: gwarantujemy, że nogi podczas długich spacerów nie będą się męczyć.

Ponadczasowy klasyk

Nawet jeśli wybierasz się na ważne wydarzenie, jeansy mogą się przydać - nie rzucaj ich natychmiast. Białe dżinsy od dawna stały się klasyką, a przy okazji zawsze wyglądają elegancko. Kinkiet z florystycznym nadrukiem, blezer o jeden rozmiar większy, mała pięta - a obraz okazuje się zarówno świąteczny, jak i celowo nieostrożny.

Ogólnie rzecz biorąc, dżinsy są przydatne na każdą okazję. Jeśli więc nie wiesz, w co się ubrać, wybierz sprawdzone opcje - jeansy na pewno nie zawiodą.