Jak nosić szorty po 35 latach i jednocześnie nie wyglądać wulgarnie

Zwróć uwagę na długość

Wybierając szorty, należy zwrócić uwagę na ich długość. Nie powinny być za krótkie. Pozostaw mini szorty dla nastolatków. Ale średniej długości spodenki są tym, czego potrzebujesz. Ponownie, jeśli Twoja figura pozwala nosić szorty średniej długości, to dlaczego nie? Na przykład Yana Rudkovskaya może pochwalić się smukłymi i pięknymi nogami, nawet gdy jej wiek przekroczył 40 lat, więc łatwo zakłada szorty, aby jechać do miasta.

Wybierz odpowiednie dopasowanie

Szorty o różnych cięciach mogą zarówno wizualnie zepsuć sylwetkę, jak i podkreślić piękno twoich nóg. Jeśli jesteś właścicielem smukłych nóg, możesz sobie pozwolić na obcisłe szorty. Zwróć uwagę na Dana Borisova, wybrała szorty z wysokim stanem, które podkreślają długość i harmonię nóg. Jeśli nie możesz pochwalić się rzeźbioną postacią, lepiej wybrać więcej darmowych sylwetek. Na przykład spodenki takie jak Naomi Watts mogą być idealną ucieczką podczas relaksu w gorących krajach. Warto zwrócić uwagę na Bermudy, ponieważ nadają się do prawie wszystkich rodzajów figurek. Są to wydłużone szorty, które dzięki prostemu lub rozkloszowanemu krojowi wyważą sylwetkę. Bermudy nie powinny być wybierane tylko dla pełnych i niskich kobiet, ponieważ podkreślają niski wzrost i sprawią, że postać będzie cięższa.

Wybierz odpowiedni rozmiar

Jeśli odważysz się kupić szorty, przejdź do ich wyboru ze szczególną powagą. Jak powiedzieliśmy wcześniej, niewłaściwie wybrane szorty mogą zepsuć wygląd twojej figury. Zgadzam się, jeśli szorty są dla Ciebie za małe i zostaną wciśnięte w skórę, to nigdy nie będzie wyglądać pięknie. Nie bierz też szortów „na wzrost”, tych, które są większe niż twój rozmiar. Będą wyglądać śmiesznie i brzydko. Wybierz szorty, które idealnie pasują do Twojego rozmiaru. Nie możesz znaleźć butików? Poszukaj szwaczki, która może zrobić idealny model, biorąc pod uwagę wszystkie cechy figury.

Zwróć uwagę na linię lądowania

Wybierając szorty, dżinsy i spodnie, należy zwrócić uwagę na ich dopasowanie. Na przykład na szczupłym ciele spodenki z wysoką talią będą wyglądać najkorzystniej, będą wizualnie wydłużyć nogi i podkreślą sylwetkę. Nie powinieneś wybierać szortów z niską talią dla tych, którzy mają dodatkowe kilogramy i tych, którzy mają szerokie biodra. Dziewczyny z szerokimi biodrami powinny preferować spodenki o prostym kroju, które wizualnie wygładzają linię bioder.

Kto powinien odmówić szortów

Z wiekiem skóra nie zawsze działa w celu utrzymania dobrej kondycji. Kobiety, które nie uprawiają sportu i nie dbają o skórę, częściej stają się zwiotczałe. Tylko tym, których skóra jest niedoskonała, lepiej porzucić szorty i preferować spódnice. W końcu spodenki prawie całkowicie odsłaniają nogi i nie powinieneś ponownie zwracać uwagi na problematyczne obszary. Również dla tych, których waga jest znacznie wyższa niż norma, lepiej również odmówić szortów. W ciepłym sezonie dla wygody na ulicy wcale nie trzeba nosić krótkich rzeczy, aby łatwiej było tolerować ciepło. Wystarczy założyć luźne spodnie z lekkich tkanin, a wtedy skóra zacznie oddychać, a ty z łatwością poniesiesz wschodzące słońce.

Jak nosić szorty

Jeśli nosisz szorty, powinni wybrać odpowiedni top. Na przykład właściciele smukłej sylwetki mogą nosić coś ciasno. Na przykład Vera Breżniewowa nosi obcisłe szorty z dopasowaną do ciała koszulką - to wygląda odpowiednio i podkreśla smukłą sylwetkę. Jeśli wybierzesz Bermudy dla siebie, preferuj bezpłatny top. Noś luźną bluzkę lub kurtkę. Jeśli jesteś właścicielem smukłych nóg, idealnym rozwiązaniem będzie dla ciebie garnitur ze szortami. Taki obraz jest idealny do biura lub na spacer.