Pomysły na stół noworoczny

Chcę siedzieć przy pięknie serwowanym stole nie tylko w dni powszednie - odczuwamy szczególną potrzebę, gdy siadamy przy świątecznym stole. Dlatego sam Bóg nakazał nam ozdobić go w specjalny sposób, aby wymyślić coś niezwykłego na najważniejsze święto roku. Mamy nadzieję, że korzystając z naszych wskazówek, sylwester w rodzinie lub towarzystwie przyjaciół będzie niezapomniany.

W dekoracji świątecznego stołu koniecznie stosuje się również świece - niezbędny atrybut sylwestra. I najlepiej umieścić je na środku, aby były białe, różowe i żółte. Bardzo elegancko wyglądające świece i szklanki pasujące do siebie. Serwetki pod urządzenia mogą być tego samego koloru.

Porozmawiajmy teraz trochę o napojach. Najpierw odrzuć złożone sałatki i skomplikowane dania. Po drugie, umieść warzywa, warzywa, owoce, marynaty i marynaty w dużych naczyniach. I połóż mięso, kiełbaski, sery na małych kanapkach. Powinno być dużo domowych wypieków : kosze z grzybami lub ciastami , bułki i ciasta, rogaliki lub tartaletki z ostrymi, słonymi i słodkimi makaronami.

Jeśli mówimy o gorących potrawach, preferuj klopsiki lub zrazy, pieczone i faszerowane ziemniaki i różne zapiekanki (z twarogiem, jabłkami, mięsem). Do deserów, słodkich orzechów i ciasta orzechowego, preferowany jest popcorn i budynie . W mocnych napojach wybierz likiery, słodkie i półwytrawne wina, likiery i nalewki. I oczywiście koktajl stanie się królem obecnej uczty. . Staraj się też mieć na stole jak najwięcej soków, kompotów i napojów owocowych, ale tej nocy całkowicie zrezygnuj z wody mineralnej.

Jeśli będziesz przestrzegać wszystkich zasad stołu noworocznego, na pewno dostaniesz to, czego chcesz od następnego roku. Ponadto, przygotowując stół na uroczystość, pamiętaj, że tylko pięknie nakryty stół i umiejętnie ustawione naczynia mogą dać ci dobry nastrój, a to jest klucz do miłego roku 2008.

Olga KOZHEVNIKOVA.