Najmodniejsze torby wiosny -

Wiosna to czas, aby Twoja garderoba była bardziej kolorowa. Na szczęście w tym sezonie projektanci solidaryzują się z tym stwierdzeniem, dlatego oferują nam torby o dość odważnej kolorystyce. Który? Obejrzyj modną recenzję torebek z wiosny 2010 roku na stronie!

Kiedy czołowi projektanci świata, wciąż będący w depresji z powodu nieoczekiwanie pogrążającego się globalnego kryzysu gospodarczego, wybierają powściągliwość i minimalizm jako główne trendy mody w tym sezonie, chcę bardziej optymistycznych premii.

Takie premie tej wiosny mogą być ogólnie akcesoriami, a zwłaszcza damskimi torebkami .

Torby są zazwyczaj namiętną i trwałą miłością większości płci pięknej. I dlatego wszyscy jesteśmy tak mili na nowe produkty oferowane na początku sezonu mody. W końcu chcę, aby było nie tylko piękne, ale także wygodne.

Modne siateczki na wiosnę 2010 roku

Znowu krokodyl

Główny trend mody torebkowej w sezonie wiosennym 2010 można nazwać konfrontacją eleganckich klasyków z praktycznością demokracji ulicznej. Co więcej, drugi trend wyraźnie wygrywa.

A jednak nie da się obejść bez klasyki, co doskonale rozumieją projektanci wiodących Domów Mody. W przeciwnym razie kobiety biznesu są po prostu pozbawione możliwości przestrzegania zasad ścisłego ubioru.

Dlatego w wiosennych kolekcjach całkiem logiczne jest, że ponownie pojawiają się wygodne torby i torebki „pod krokodylem”. Ciekawe, że były to torby o fakturze imitującej skórę gadów, które tym razem zostały wykonane w ciemnych kolorach, a nawet w czerni.

Scarlet - hit sezonu

Siatka babci

Dla tych, którzy wolą klasykę, ale nie ograniczają się do surowego ubioru, istnieją inne odpowiednie opcje. Jednak te modele są nam dobrze znane, ponieważ są ładnymi cytatami z lat 60. (i wówczas zostały skopiowane z mody z początku XX wieku).

Jeśli skórzane torby „przypominające krokodyl” tej wiosny mają raczej sztywny geometryczny kształt, to torby siatkowe mają mniejsze rozmiary, są bardziej miękkie i mają bardziej kobiecy styl.

Łączy je głównie trójkątny profil, w którym dość szeroka podstawa jest połączona ze zwężonym blatem. Jednocześnie torebka może mieć dwa krótkie uchwyty lub jeden, zamek błyskawiczny lub metalowy zamek zatrzaskowy.

Którą torbę wybrać - dużą czy małą?

Wybierz szkarłat

Paleta kolorów najmodniejszych toreb na wiosnę 2010 roku jest dość powściągliwa. Czarne opcje stały się znacznie mniejsze niż zeszłej zimy. Uwaga wszystkich projektantów koncentruje się na delikatnych pastelowych i kremowych odcieniach.

Dla fanów mody ulicznej i młodzieżowej

Wielkie torby

Na szczycie modnego głównego nurtu - sportowego stylu

Torba Crossbody

Tej wiosny na ramieniu, a nawet na ramieniu, proponuje się nosić torby średniej wielkości. Różnią się dość szerokim uchwytem, ​​którego długość można regulować.

Echo Olimpiady

Trudno powiedzieć, czy projektanci wiodących Domów Mody pamiętali Igrzyska Olimpijskie 2010, przeglądając swoje kolekcje wiosenno-letnie, ale wpływ stylu sportowego na nich jest dość oczywisty.

Nawet zwolennicy klasyki i kobiecej elegancji chętnie używają elementów odzieży sportowej w swoich modelach , a niektórzy projektanci tego stylu całkowicie zbudowali swoje kolekcje.

Czy można się dziwić, że tej wiosny oferuje ogromną liczbę miękkich, wygodnych toreb w sportowym stylu?

Wykonane są z tkanin, kolorowej skóry lub nowoczesnych materiałów syntetycznych, dzięki czemu nawet bardzo duża torba może być bardzo lekka.

Plecaki

Pozostają w modzie przez ponad rok, a wiosną 2010 roku stały się prawdziwymi hitami. Plecaki zastąpiły bardzo gigantyczne torby, które niedawno stały na szczycie modnego Olympusa.

Co więcej, projektanci nie próbują dostosowywać tradycyjnych plecaków sportowych lub turystycznych do tych celów. Są to modelki zorientowane na pełne zaspokojenie wszystkich potrzeb nowoczesnej, dynamicznej kobiety.

Jednocześnie plecaki te są rozmieszczone tak wygodnie, jak to możliwe w środku, a na zewnątrz nie mają tylu dodatkowych kieszeni. Z tego powodu plecaki tej wiosny wyglądają dość elegancko.

Galina YUDAKHINA

Zdjęcie: style.com