10 kobiecych i seksownych sukienek bez pleców

Sukienki z owijania przyszły do ​​nas z naszej domowej garderoby. Faktem jest, że projektanci zostali zainspirowani ubraniami domowymi. Na przykład szlafroki, domowe sukienki. Już w latach 70. taki model sukienki był wielkim sukcesem i popularnością. Moda jest cykliczna, więc teraz projektanci odkryli dla nas nową sukienkę.

Twórcą tego modelu sukienki jest Diana Von Furstenberg. To ona wprowadziła niezastąpioną rzecz do garderoby. „Załóż sukienkę i poczuj się jak kobieta” - to hasło reklamowe sukienek o zapachu Diana Von Furstenberg. W latach 70. sukienki o zapachu wyprzedały się bardzo szybko, ponieważ kobiety były pod wrażeniem prostoty i wszechstronności modnego elementu garderoby.

Jeśli ten model sukienki przyszedł do nas z domowej garderoby, to w żaden sposób nie czyni go prostym i zwyczajnym. Dziś jest ogromna liczba sukienek o różnych wzorach, niezwykły krój.

Klasyczny fason owijanej sukienki jest wykonany w taki sposób, że przecina kobiecą sylwetkę po przekątnej i jest przymocowany krawatami lub zszyty. Taki krój pozwala podkreślić wszystkie uroki figury. Dekolt w kształcie litery V utworzony przez zapach wydłuża szyję i podkreśla klatkę piersiową. Talia staje się bardziej wyraźna, a ramiona zwężają się - efekt ten powstaje dzięki podkreślonej przekątnej figurze.

Każda dziewczyna może sobie pozwolić na noszenie tego typu sukienki, ponieważ wszystkie wady postaci są ukryte. Na przykład, jeśli nie jesteś właścicielem smukłej sylwetki, lepiej zwróć uwagę na sukienki midi i maxi. Wysokie dziewczyny mogą sobie pozwolić na noszenie sukienki dowolnej długości.

Warto zauważyć, że istnieją dwa główne rodzaje sukienki zwijanej. Są to te, które mają zapach od dołu, ale mają szyjkę w kształcie litery V, i te, które mają klasyczny zapach z góry. Obie opcje kroju wyglądają elegancko i kobieco, podkreślając wszystkie uroki figury.