Modne spodnie, które musisz kupić tego lata

Joggery

Joggery zostały pierwotnie stworzone wyłącznie jako element odzieży sportowej do biegania. Nie jest to zaskakujące, ponieważ spodnie tego typu są przymocowane do elastycznej opaski i mają swobodną sylwetkę. Cechą tego modelu jest to, że spodnie swobodnie siedzą na sylwetce w biodrach, stopniowo zwężają się, a dół nogawki jest przymocowany elastyczną opaską. Istnieje wiele odmian joggerów, mogą mieć wyraźną gumkę u dołu nogawki i ledwo zauważalne.

Do wyboru takich spodni należy podchodzić z najwyższą ostrożnością. Idealnie ten model jest odpowiedni dla właścicieli figury „odwróconego trójkąta”, ponieważ równoważy sylwetkę. Osoby z szerokimi biodrami powinny zwracać uwagę na dopasowanie w tym obszarze i nie dopuszczać do zbyt luźnego cięcia. Najlepiej wybrać modele z paskami lub innym pionowym nadrukiem - wizualnie rozciągną nogę. I lepiej odmówić takich spodniom figurze „gruszki”, ponieważ w tym przypadku będą one tylko podkreślać pełnię bioder.

Chinosy

Chinosy to dość wszechstronny model. Te spodnie są odpowiednie zarówno do biura, jak i na imprezę. Ten styl ma luźny krój i zwęża się w dół. Spodnie w tym przypadku powinny swobodnie siedzieć, ale nie za dużo. Chinosy są idealne na lato, ponieważ nie ograniczają ruchów i pozwalają skórze oddychać. Spodnie tego typu będą pasować do wielu rodzajów figur, ponieważ mają luźniejszą sylwetkę niż dżinsy.

Palazzo

Spodnie, które były popularne w latach 60., ponownie stały się inspiracją dla sezonu wiosna-lato 2018. Palazzos to spodnie z szerokimi spodniami, zmienia się tylko talia w tym modelu. Lekkie, lejące się tkaniny zastosowane w palazzo są idealne na lato. Modny wizerunek z takimi spodniami może sprawić, że każda dziewczyna.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że jeśli masz kształt jabłka, a dodatkowe kilogramy są skoncentrowane na brzuchu, lepiej odmówić takich spodni. Dla kobiet z nadwagą odpowiednie są spodnie z niskim stanem. Tak więc dziewczyny o figurze „gruszki” powinny wybrać spodnie o obniżonym kroju i niezbyt szerokim kroju, w tym przypadku góra powinna być wolna. Wysokie kobiety mogą sobie pozwolić na noszenie butów z niskimi spodniami z takimi spodniami, podczas gdy niskie dziewczęta powinny wybrać platformę lub buty na wysokich obcasach.

Spodnie 7/8

Szczególną uwagę w sezonie wiosna-lato 2018 poświęca się długości spodni. Mogą dosięgnąć podłogi lub mieć długość 7/8. Szczególnie popularne są przycięte spodnie tuż nad kością. Spodnie 7/8 świetnie wyglądają na obcasach. Ale taki model jest dość uniwersalny, ponieważ można go nosić zarówno z bluzą, jak i koszulą.

Spodnie Arrow

Klasyczne spodnie ze strzałkami nigdy nie tracą na znaczeniu. Strzałki na spodniach zwężają nogę i przedłużają ją. Ważne jest, aby wszystkie spodnie w tym sezonie wyróżniały się luźną sylwetką, co czyni je niezbędnymi na lato i wiosnę. Spodnie ze strzałkami będą dobrze wyglądać na każdej figurze.