W lekkich peniuarach i koronkowych kinkietach: Liv Tyler przedstawiła nową kolekcję Triumph

Liv Tyler jest nie tylko ambasadorką niemieckiej marki Triumph, po raz kolejny aktorka próbowała się jako projektantka. Zainspirowana bogatymi archiwami marki i eksploracją własnej garderoby, Liv Tyler stworzyła 11 modeli bielizny. Rezultat był więcej niż satysfakcjonujący: kolekcja jesień-zima 2018-2019 jest kwintesencją zmysłowości i funkcjonalności. Modele można łatwo łączyć ze sobą, niektóre kinkiety można nawet bezpiecznie założyć pod kurtkę, tworząc fatalny, ale jednocześnie nie prowokujący obraz.

Znakomita ręcznie robiona koronka, gładka satyna i aksamitny jedwab - Liv Tyler zwróciła szczególną uwagę na materiały i detale. Linia Essence to efektowna i uwodzicielska bielizna, która powinna znaleźć się w szafie każdej nowoczesnej kobiety.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów technologicznych len wydawał się wychodzić z pióra jubilera: każdy model kolekcji zdobią złocone okucia w najlepszych tradycjach Triumph. A dzięki dodatkowemu satynowemu wykończeniu pościel jest absolutnie niezauważalna pod ubraniem.

Miłośnicy zarówno seksownych, jak i wszechstronnych zestawów mogą uzupełnić swoją kolekcję nowymi modelami Triumph w październiku.