10 par białych butów, których nie możesz obejść tego lata

Białe derby

Panie coraz częściej zabierają do garderoby elementy odzieży męskiej. Derby przyszedł do nas z męskiej garderoby i zaczął cieszyć się dużą popularnością wśród kobiet. Takie buty charakteryzują się tym, że ich boczne części są wszyte z przodu i głównej części butów. Jeśli na takich butach nie ma sznurówek, zostaną one luźno rozdzielone. Zdecydowanie musisz zwrócić uwagę na derby. Białe derby świetnie pasują do spodni, jeansów, a nawet spódnicy! Nie bój się eksperymentować z łukami, a wtedy znajdziesz coś, co najbardziej Ci odpowiada. Możesz grać w kontrast i nosić białe derby z ciemnym blatem.

Białe muły

Buty bez tła były pierwotnie noszone przez męskich filozofów, stąd ich nazwa pochodzi od słowa „myśliciel”. Nawiasem mówiąc, nawet Kerry Bradshaw, bohaterka serialu Seks w wielkim mieście, nosiła takie buty. Białe muły to buty, które zawsze będą wyglądały zwięźle i powściągliwie. Oferujemy grę ze szczytem i wybranie czegoś, co wyróżnia się na tle muła. Na przykład trencz lub sukienka maxi będą dobrze wyglądać z takimi butami. Szpilki muły świetnie wyglądają z jeansami i luźną koszulą.

Białe babcie i szpiczaste sandały

Zwróć uwagę na białe buty ze spiczastym czubkiem. Modele wizualnie wydłużą nogę i sprawią, że będzie ona szczuplejsza. Ta sztuczka jest szczególnie korzystna w przypadku białych lub lekkich butów. Babcie różnią się tylko tym, że mają szpiczasty palec u nogi. Babcie są często mylone z mułami. Babcie najczęściej nie mają pięty i są wykonane z miękkiej tkaniny, co przypomina nam kapcie. Te buty z pewnością przypadną do gustu miłośnikom wygody!

Białe buty z wikliny

Jednym z głównych trendów tego sezonu są tkane torby. Trendy nie minęły buty, a teraz widzimy buty z wikliny. Jesteśmy pewni, że tkane buty są po prostu niezbędne na sezon letni i wiosenny. Te buty pozwolą stopom oddychać i poczujesz się swobodnie, jakbyś chodził boso. W końcu latem nie chcemy czuć się ograniczeni, a dotyczy to zwłaszcza butów. Buty z wikliny z pewnością przyciągną uwagę innych i uzupełnią każdy obraz.