5 trendów w biżuterii, które powiedzą o Twoim nienagannym guście

Florystyka

Tego lata trendem są nie tylko sukienki kwiatowe, ale także biżuteria. Całe ogrody mogą kwitnąć na nadgarstkach, uszach lub między obojczykami. A jeśli jesteś fanem minimalizmu, wybierz biżuterię z cienkimi drzewami w stylu japońskiego malarstwa.

Plastikowe

Pleksi jest trendem numer jeden na świecie, więc nic dziwnego, że wysokiej jakości biżuteria jest również wykonana z tworzywa sztucznego. W ubiegłym sezonie Chanel Fashion House wprowadził modele na wybieg w dużych plastikowych kolczykach. Teraz możesz wejść prawie tak samo. Noś plastik nawet w strojach wieczorowych. Nikt nie odważy się zarzucić ci złego smaku.

Perły

Biżuteria latem 2018 z perłami zyskała zupełnie inny wygląd. Pozostaw klasyczne perłowe sznurki i miniaturowe kolczyki na jesień i zimę. W lecie możesz eksperymentować. Załóż kolczyki z perłami na końcu łańcuszka. Lub uzupełnij prosty T-shirt z naszyjnikiem z pereł i jasnych kamieni szlachetnych.

Styl dyskotekowy

Czasami najważniejszą rzeczą w biżuterii jest rozmiar i kolor. Noś wyjątkowo jasne kolczyki, obszerne naszyjniki lub kolczyki na ramionach! Dodaj trochę dyskoteki do swojego życia.

Okrągłe kształty

Wielokrotnie wspominaliśmy, że wśród kolczyków w tym sezonie nie ma nic bardziej modnego niż pierścionki. Jednak kształt koła to nie wszystko, co doprowadzi dekorację do sukcesu. Kolczyki z pierścieniami mogą pływać i zdobywać różne wisiorki oraz zamykać i otwierać. A pierścionek nie musi być kolczykami. Zgrabne okrągłe bransoletki nie są reliktem cygańskiego stylu, ale prawdziwym nowoczesnym stylowym detalem, który doskonale podkreśla cienkie nadgarstki i wygląda nawet w połączeniu z jeansami i białym podkoszulkiem.