Nie dla dżinsów, tak dla obcasów: modne sztuczki Amal Clooney, na które powinieneś zwrócić uwagę

Wysoka prędkość

Ważne jest, aby podkreślić fakt, że Amal Clooney często nosi buty, a spotykanie jej w butach przy niskiej prędkości jest rzadkością. Gwiazda wybiera buty ze spiczastym czubkiem, które wizualnie rozciągają nogę i wyglądają bardzo kobieco i elegancko. Amal zwykle preferuje lekkie odcienie butów, które idealnie komponują się z wieloma wyglądami, a także przedłużają sylwetkę.

Seksualność

Na czerwonym dywanie nie wiesz, na kogo patrzeć: ani na George'a Clooneya, ani na jego żonę. W 2015 roku dziewczyna znalazła się na drugim miejscu w rankingu najseksowniejszych kobiet według magazynu Maxim, tracąc pierwsze miejsce dla piosenkarki Taylor Swift. Amal Clooney wybiera powściągliwe sukienki na co dzień i pozostawia seksowne suknie wieczorowe na ważnych wydarzeniach, na których gromadzi się wiele gwiazd. Niemal niemożliwe jest spotkanie w nadwymiarowych sylwetkach, ponieważ gwiazda woli podkreślić uroki swojej figury, dlatego jej stroje są priorytetem. Na czerwonym dywanie celebrytka wybiera sukienki z dużymi cięciami na brzegu lub z głębokim dekoltem.

Kostiumy damskie

Kostiumy ze spódnicą i kurtką zawsze wyglądają kobieco i powściągliwie - tak Amal Clooney woli ubierać się na co dzień. Biorąc pod uwagę specyfikę jej rzecznictwa, garnitury damskie są tym, czego potrzebujesz. Gwiazda woli nosić kostiumy w stylu Coco Chanel i surowe zestawy o tej samej kolorystyce.

Eleganckie detale

Amal Clooney zawsze wybiera dla siebie te zdjęcia, które sprawiają, że jest elegancka. Na przykład celebrytka wybiera akcesoria, które podkreślają jej kobiecość. Często na gwiazdce widać długie rękawiczki, które pomogą uczynić każdy obraz jeszcze bardziej schludnym. Amal lubi również nosić czapki z szerokim rondem i dużymi okularami, które podkreślają jej kruchość. Zwróć uwagę na buty: zobaczysz, że Amal Clooney woli jasne odcienie, ale jeśli strój jest solidny, dziewczyna prawdopodobnie będzie grać kontrastowo i wybierze jasne buty.

Spodnie, a nie jeansy

Bardzo rzadko widuje się dżinsy u żony George'a Clooneya, jeśli gwiazda je zakłada, a następnie na spacery z psami lub na krótkie wyjścia z domu. Ale w jej garderobie jest duża liczba spodni. Spodnie, kombinezony z szerokimi spodniami, spodnie palazzo, spodnie ze strzałami - to wyjątkowy wybór celebryty.