Lot w paski: jak się ubrać i co połączyć najmodniejszy trend sezonu

Wielu obawia się noszenia paska, ponieważ istnieje opinia, że ​​ten wydruk jest gruby. Ale to nie do końca prawda. Odpowiednio dobrane paski mogą podkreślić Twoje mocne strony i ukryć wady. Na przykład, jeśli jesteś niski, wybierz ubrania z pionowymi liniami. Więc wizualnie będziesz wyglądać na wyższego. Jeśli Twoim celem jest podkreślenie sylwetki i wyglądanie szczuplej, przyda się tu pionowy pasek. W takim przypadku wybierz dopasowaną sukienkę, w której paski będą po bokach.

Ale poziome paski naprawdę nie każdemu odpowiadają. Jeśli masz wspaniałe formy, lepiej odrzucić ten nadruk, ale jeśli naprawdę chcesz, powinieneś wybrać ubrania o cienkich liniach.

Kolejnym problemem, z którym najczęściej spotykają się dziewczyny w paski, jest połączenie z innymi rzeczami. Oczywiście tutaj lepiej nie dać się ponieść emocjom i nie łączyć grochu, pasków i kwiatowych nadruków na tym samym obrazie. Wszystko powinno być z umiarem. Ale w razie wątpliwości lepiej wybrać kombinacje monochromatyczne - jest to opcja korzystna dla obu stron.

Pasiastą górę zawsze łączy się z prostym dołem: dżinsy, spodnie, culottes - ze wszystkim! Dobrze, jeśli kolor paska pasuje do innego elementu ubrania.

Jeśli nadal nie odważysz się nosić ubrania z tym nadrukiem, ale naprawdę chcesz być w tym trendzie, możesz wybrać akcesoria w paski. Torba w morskim stylu doskonale uzupełnia letni wygląd i odświeża go. Ale w tym przypadku powinno być zwięzłe i proste.

Spodnie w paski to świetny wybór! Pionowe pasy mogą wydłużyć twoją sylwetkę, ale musisz być ostrożny: ukośne linie mogą cię oszukać. Wizualnie zginają nogi. Ale jednocześnie, w połączeniu z innymi rzeczami, dają bardzo atrakcyjne zakręty. Uważaj też na zbyt ciasne spodnie w paski. Podkreślają wszystkie niedoskonałości sylwetki, ale jeśli masz pewność, że twoje nogi są idealne, nie masz się czego obawiać.

Jeśli jesteś fanem wszystkiego, co jasne i dynamiczne, ale wydaje ci się, że pasek jest zbyt nudny, jesteś w błędzie. W tym sezonie niespodziewane ekstremalne kombinacje są bardzo popularne: zestawy w paski oparte na mieszance różnych odcieni są idealne na letnie wyjścia. Takie zestawy nie wymagają dodatkowych akcesoriów i części, więc nie przeciążaj obrazu. Wygląda już na całość.

Podczas tworzenia obrazu z kolorowym paskiem najważniejsze jest wybranie głównego koloru. Na przykład biały. Jest uniwersalny i można go łączyć z dowolnymi odcieniami. Kolorowe paski również wyglądają bardzo stylowo. Noś ogólnie białą bieliznę popularną w tym sezonie i rozcieńcz ją kontrastową torbą lub butami.

Zanim pójdziesz do sklepu, zastanów się, który pasek jest dla Ciebie odpowiedni. Ale w żadnym wypadku nie rezygnuj z linii modowych: tego lata w twojej garderobie powinien znaleźć się pasiasty nadruk!