5 stylowych, przekształcających się obrazów, w których na pewno nie będzie gorąco

Mule + biała koszula

Osobliwością tego obrazu jest to, że bardzo łatwo jest go przekształcić z biura w lato jednym prostym ruchem: opuścić kołnierzyk koszuli do połowy ramienia, rozpinając wiele górnych guzików. Powstałe wycięcie podkreśli dekolt i obojczyk, a także otworzy ramiona, zapewniając swobodę od ciepła.

Dół tej koszulki może być absolutnie klasyczny. Mogą to być długie lniane spodnie lub plisowana spódnica midi, dżinsowa spódnica ołówkowa, jeśli pozwalają na to przepisy ubioru i szef. Ale na nogach radzimy nosić nie proste buty, ale modne muły. Po pierwsze, będzie im wygodniej latem (jeśli jest bardzo gorąco, możesz je łatwo zdjąć i wybrać się na spacer po trawie w porze lunchu). Po drugie, nie ma niepotrzebnych pasków, co oznacza, że ​​nie ma dyskomfortu z wcierania z powodu ciepła.

Koszulka Sundress + oversize

Ta formuła jest bardziej znana twojej córce lub młodszym przyjaciołom, ale to nie znaczy, że powinieneś ją zignorować! Prosta sukienka na wąskich ramiączkach może zakorzenić się w biurze dzięki niezbyt surowemu ubiorowi. Musisz tylko wybrać model zakrywający kolana i załóż koszulkę pod samą sukienkę. Oferujemy bardzo patriotyczną wersję Levi's z limitowanej kolekcji poświęconej głównemu wydarzeniu sportowemu lata. Możesz bezpośrednio iść do strefy kibica, baru, a nawet na stadion z pracy, aby wesprzeć zespół. Nawiasem mówiąc, część wpływów ze sprzedaży takich koszulek trafi do funduszu charytatywnego Miasto Sportu na budowę boiska do piłki nożnej dla uczniów szkoły z internatem nr 1 w Kirowie. Możesz uzupełnić wygląd modnymi butami na obcasach i masywnymi kolczykami.

Sukienka zamiast koszuli

Latająca, zapinana na guziki sukienka lub szlafrok można również dostosować do biura. Na przykład zakładanie z kulkami lub spódnicy rano i po południu, po usunięciu wszystkich niepotrzebnych, aby pozostać w lekkim stroju. Aby stworzyć świąteczny nastrój, zastąp swoją zwykłą torebkę modną wersją z rafii.

Letni garnitur

Smukłe letnie spodnie do spodni to ratunek dla bizneswomanu. W klimatyzatorach biurowych możesz postawić go w kurtce zapinanej na guziki, ale w drodze do domu możesz go bezpiecznie zdjąć i pozostać w spodniach z wysokim stanem i bluzie. Jeśli jednak postać lub status nie pozwala na ekspozycję, wystarczy klasyczny ażurowy blat. Chcesz wyglądać niezwykle modnie? Noś okulary przeciwsłoneczne z jasnymi okularami.

Białe spodnie i kimono

Oczywiście łączenie czegoś z białymi spodniami to opcja korzystna dla wszystkich, szczególnie w kontekście zestawów czarno-białych. Sugerujemy jednak trochę psot. Podnieś lekkie lniane spodnie i uzupełnij je modnym jasnym kimonem. Ale pod kimonem wystarczy postawić tylko kartę do głosowania. Nawiasem mówiąc, strój przekształca się w dwa inne. Jeśli czekasz na szaloną letnią imprezę po pracy, zdejmij spodnie i pozostań w jednym kimonie, wystarczy przymocować rąbek, aby nie przypadkowo otworzył nadmiar. Lub możesz zrelaksować się poza biurem i pozostać w spodniach i brunetce, w tej formie całkiem możliwe jest pójście na przykład na letni festiwal.