Modne jesienne płaszcze i kurtki

Pogoda każdego roku wciąż zaskakuje nas nowymi kaprysami. Tradycyjne lato i zima w jakiś sposób kurczą się, skracają, ustępując poza sezonem. Dlatego płaszcze przeciwdeszczowe i kurtki stają się dla nas tak ważne, że stopniowo stają się prawie najważniejszymi ubraniami dla znacznej liczby osób. Co będziemy nosić tej jesieni? Mówi.

Szczególnie interesują nas te elementy garderoby z początkiem jesieni. W końcu nastąpiła radykalna zmiana nie tylko w naturalnym, ale także w sezonie mody. I właśnie w płaszczach przeciwdeszczowych i kurtkach stawiamy pierwszy krok w tym sezonie, patrząc na najnowsze produkty i starając się dostosować je do własnych upodobań.

Klasyczna: kurtka pilotowa

Francuska tradycja

Bez względu na to, jak bardzo chcemy o tym zapomnieć, kryzys pozostawił pewien negatywny wpływ na naszą zdolność do aktualizacji garderoby. Dlatego przede wszystkim należy zwrócić uwagę na te propozycje, które można uznać za antykryzysowe.

Główny to klasyk. Jeśli chodzi o płaszcze przeciwdeszczowe, to oczywiście płaszcze - płaszcze przeciwdeszczowe, które po pierwsze są zawsze modne, a po drugie trafiają do wszystkich bez wyjątku. Po trzecie, można je nosić z innymi rzeczami w zgodzie z każdym stylem ubioru.

Ponadto jesienią tego roku oferowany jest absolutny klasyk. Są to trencze średniej długości, z szerokimi plecionymi pasami klamrowymi, z naszywanymi kieszeniami, pasami na ramię i średniej wielkości klapami. Kolorystyka sezonu to beż, khaki, szary.

Jakie płaszcze przeciwdeszczowe będą modne tej jesieni?

Transformacja „Pilot”

Te same absolutne klasyki wśród kurtek można uznać za słynne kurtki „pilotowe”. Wiele z nich jest również oferowanych w tym sezonie, ale jesienią przeszły wielkie transformacje (w porównaniu z trenczami).

Najbardziej tradycyjnych „pilotów” można zobaczyć przede wszystkim w kolekcji Hermes. Ten dom mody bawi się nawet wizerunkiem pilota jako całości - skórzanymi hełmami zamiast damskich czapek, rękawiczkami i latającymi okularami.

Wraps Fall 2009

Zawsze modny płaszcz

Wydaje się, że wiodące na świecie domy mody oferują większość opcji budżetu na płaszcze przeciwdeszczowe. Mają głównie tradycyjne sylwetki. Oprócz trenczków są to trapezoidalne damskie płaszcze przeciwdeszczowe w kształcie litery A; i sportowe modele bezpośrednie z zamkami; i dwurzędowy jednoczęściowy.

Rozwiązanie antykryzysowe - jasna paleta

Eleganckie okłady

Nie można też nazwać ich specjalną nowością. Regularnie pojawiają się na światowych wybiegach w ciągu ostatnich dwóch do trzech lat. Tak więc tej jesieni jest całkiem możliwe wyjęcie ich z szafek, ponieważ w tych modelach nie pojawiły się żadne specjalne nowe funkcje.

Mogą to być tradycyjne płaszcze przeciwdeszczowe typu mac lub płaszcze przeciwdeszczowe z drapowaniem w górnej części; lub otula stylizowane na ciepłe, wygodne ponczo.

Oczywiste jest, że takie płaszcze przeciwdeszczowe nie są na żadną okazję. Ale dla tych, którzy kochają luźne, wygodne ubrania, są świetne. Ponadto umożliwiają tworzenie ciepłych zestawów wielowarstwowych, które można nosić na zimno.

Wpływ lat 80 .: pikowana faktura

Jasne kolory są modne.

Jednak na tle ogólnej powściągliwej kolorystyki obecnej modnej jesieni oferowane są bardzo jasne antykryzysowe pociągnięcia, które szczególnie przypadną do gustu przeciwnikom pozbawionej twarzy szarości (w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu).

Jeśli chodzi o płaszcze przeciwdeszczowe, najciekawszym jest wybór ** _ czysty szkarłatny kolor, a także towarzyszące mu odcienie.

Wśród nich możemy wyróżnić koral, cyklamen, liliowy, odcień fuksji ._ **

Niewątpliwie w takim płaszczu nigdy nie zgubisz się w tłumie.

Kurtka wolumetryczna: którą wybrać?

Pikowana tekstura

Projektanci nadal szukają inspiracji w latach 80. Nie najważniejsze, ale niewątpliwie dość atrakcyjnym cytatem są pikowane rzeczy.

I należy podkreślić, że są to w zasadzie pikowane rzeczy, a nie „dutikowie”, którzy byli tak popularni zeszłej jesieni.

A dzisiaj pikowane są właśnie elementy odzieży wierzchniej - płaszcze, płaszcze przeciwdeszczowe, kurtki. Mają dwie główne zalety: są zwykle bardzo lekkie, a także wyglądają bardzo oryginalnie.

Jednocześnie pikowane mogą być dowolne materiały o dowolnej fakturze i dowolnej kolorystyce. A to z kolei tworzy dodatkowe efekty.

„Alaska” - wygoda i wygoda

Gra w tomy

Pikowane płaszcze przeciwdeszczowe i kurtki ze względu na swoją teksturę z reguły wyróżniają się dość prostymi sylwetkami, ponieważ właśnie ten rodzaj dekoracji służy jako dekoracja.

Alaska w miniaturze

Kurtki Alaskan również pozostają aktualne tej jesieni. Były wśród hitów mody w zeszłym roku. Jednak prawie każdy sezon jesienno-zimowy nie obywa się bez nich tylko dlatego, że są bardzo wygodne.

Ponadto szczyt popularności takich kurtek ponownie spadł w latach 80. Nic więc dziwnego, że dzięki szaleństwu projektantów w tym okresie tworzą oni różne wersje „alaski”.

Można jednoznacznie powiedzieć, że „Alaski” stały się bardziej miniaturowe tej jesieni.

Będą krótsze niż klasyczne kurtki tego typu, węższe, a w niektórych przypadkach nawet dopasowane. Ponadto do ich produkcji używa się różnych materiałów, nawet tkanin.