Z koronkowym body, jasnym swetrem i nie tylko: jak nosić białą koszulę, aby nie wyglądać nudno

Koszula + Koronkowe body

Styl mocnego ubierania sięga ery Coco Chanel, która wprowadziła spodnie do mody damskiej i osiągnęła swój szczyt w latach 80., kiedy Giorgio Armani wprowadził modele w kombinezonach przypominających męskie na wybiegu. Początkowo opatrunek energetyczny to opowieść o sile, niezależności, męskości. W nowoczesnej interpretacji styl stał się bardziej miękki, zyskał jasne kolory i akcentujące akcesoria.

Tworzymy obraz w formie silnej kobiety, na podstawie obszernej obszernej koszuli, którą możesz bezpiecznie pożyczyć od chłopaka. Misją jest zapewnienie maksymalnej elegancji strojowi. I tutaj stosuje się małą sztuczkę kobiecą - koronkę. Zakładamy koszulę na najbardziej odważne body i nie zapinamy górnych guzików. Uzupełniamy wygląd klasycznymi rozkloszowanymi spodniami, a jako organiczne wykończenie dodajemy muły i klasyczną torbę redikul.

Koszula + nadruki zwierzęce

Nadruk węża to obiecujący trend sezonu jesiennego, który twierdzi, że odgrywa ważną rolę w twojej garderobie. Wybieramy jasne formy, ale nie boimy się asymetrii - gady inspirują najśmielsze eksperymenty. W połączeniu z białą koszulą spódnica z motywami zwierzęcymi znajdzie swoje miejsce zarówno na randce, jak i na spotkaniu biznesowym. Detale pomogą stworzyć modny zestaw - miniaturową torbę na talię, kolczyki z akcentem i wygodne buty na obcasie.

Koszula + jasny sweter

Tej jesieni aktywnie przytaczamy styl preppy - amerykański wynalazek lat 40. ubiegłego wieku. Pojawił się w kręgach „złotej młodzieży”, która przygotowywała się do wejścia na elitarne uniwersytety, uczęszczając na kolegia przygotowawcze - przygotowawcze. Stąd nazwa subkultury i jej styl preppy.

W tworzeniu stroju preppy znów pomaga nam lekko wydłużona biała koszula z zaokrąglonymi podłogami i klasycznym stójką. Nad nim zakładamy jasny sweter z głębokim dekoltem w szpic i mieszamy powstały zestaw z twoimi ulubionymi jeansami. Ostatni akcent - zwięzłe buty ze szpiczastym czubkiem i stylowe okulary.

Co wymagało udowodnienia: przy odpowiedniej taktyce podstawowa biała koszula staje się najbardziej funkcjonalną częścią garderoby. Jedno - dziesiątki nowych wyglądów!