13 stylowych piżam dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w łóżku

Ciepła bawełna

W sklepach najczęściej można znaleźć duży wybór piżamy wykonanej z bawełny. Materiał ten jest dość przyjemny dla ciała i nie powoduje dyskomfortu. Świetną opcją na „leniwe” wakacje jest bawełniany zestaw joggerów i bluz lub t-shirtów. Możesz znaleźć idealną opcję dla takiej piżamy, na przykład w Oodji, H&M i Bonprix. Marki oferują wiele kombinacji kolorów i wydruków.

Miękki welur i polar

Jeśli planujesz rozgrzać się do maksimum, idealną opcją dla ciebie będzie komplet piżam z weluru lub polaru. Polar jest tradycyjnie używany do robienia ciepłych ubrań i dywanów, więc nie zamarzniesz w takiej piżamie. Dla zwolenników naturalnych tkanin welur może zastąpić polar. Piękny zestaw miękkiego różowego weluru oferuje włoska marka bielizny Incanto, a opcje z polaru można znaleźć na Intimissimi.

Delikatna satyna

Jeśli wolisz piżamę wykonaną z lekkich tkanin, spójrz na zestawy satyny. Duety z topów w stylu lnianym z koronkowym wykończeniem z krótkimi spodenkami można znaleźć w H&M oraz z długimi szerokimi spodniami marki Etam. Takie eleganckie zestawy podczas domowych wakacji mogą zadowolić nie tylko ciebie, ale także bratnią duszę.