Z futrem, płaszczem z owczej skóry i płaszczem: jak połączyć suknię wieczorową z odzieżą wierzchnią

Futro

Jeśli podczas kompilacji świątecznego wyglądu wybierzesz elegancką aksamitną sukienkę, najbardziej udaną opcją odzieży wierzchniej będzie futro. Aksamitne i naturalne futro - należą do szlachetnych i drogich materiałów, dzięki czemu staną się dla siebie wspaniałą imprezą. Wybierz skrócone futro, jeśli sukienka ma piękne dekoracyjne wykończenie na całej długości, aby go nie ukryć. Całości dopełniają klasyczne czarne łódki i mała torebka w stonowanym burgundowym kolorze.

Płaszcz

Długi płaszcz nadaje się do każdej sukienki, ponieważ może go całkowicie zakryć. Taka sztuczka nie tylko sprawi, że obraz będzie bardziej zebrany i kompletny, ale także pozwoli ci nie zamrozić i bezpiecznie dostać się na miejsce imprezy. Wybierając akcesoria, skup się na tym, aby pasowały zarówno do sukienki, jak i płaszcza. W naszej odmianie oferujemy obuwie ze skóry metalicznej i torebkę z dekoracyjną dekoracją wykonaną z kolorowych kamieni.

Płaszcz z owczej skóry

Aby dodać odrobinę grunge i śmiałości do wakacyjnego wyglądu, możesz wybrać odzież wierzchnią na płaszcz z owczej skóry. Jeśli jesteś gotowy na odważne eksperymenty, spójrz na kożuch lotnika, a jeśli nie, wybierz wydłużony garbowany skórzany płaszcz bez zbędnych szczegółów. Ostatnia opcja harmonijnie uzupełnia botki za pomocą kolców i małej torebki wieczorowej.