Od futerkowych słuchawek po czapki z dzianiny: 18 stylowych czapek na zimę

Opaski na głowę i futerkowe słuchawki

Dla tych, którzy są pewni, że ich czapki nie będą kolorowe i nigdy nie będą idealne, istnieje możliwość przyjrzenia się dzianym opaskom na głowę lub futerkowym słuchawkom. Te opcje czapek nie zepsują włosów i nie zmienią kształtu twarzy. Możesz wybrać prosty pasek z dzianiny lub opcja jest bardziej interesująca - z węzłem lub zakładką. Można je znaleźć w Asos Design i H&M.

Opcje słuchawek futrzanych to także wiele różnych marek. Konieczne jest jedynie określenie koloru i rodzaju futra. Miękkie różowe słuchawki wykonane ze sztucznego futra można znaleźć w H&M, a od naturalnego - od marki Kussenkovv.

Czapki z dzianiny

Wchodząc do sklepu przed zimowym sezonem zimowym lub w nim, gubimy się w obfitości czapek z dzianiny oferowanych przez marki. W bieżącym sezonie najbardziej odpowiedni jest duży drut i wzór „warkocza”. Czapki z tego rodzaju dzianinami wyglądają najkorzystniej w obszernej zimowej odzieży wierzchniej, ponieważ nie sprawiają, że głowa jest nieproporcjonalnie mała. Z pomponem lub bez, w jasnym lub podstawowym kolorze, z klapką i bez, z haftem lub aplikacjami - wybór należy do Ciebie.

Ciekawą opcję oferuje marka Inverni, która stworzyła czapkę z dzianiny w kształcie turbanu. Czapka turbanowa będzie świetnie wyglądać z futrami, a także z kaszmirowym lub wełnianym płaszczem.

Czapki z futra

Futrzana czapka jest prawdopodobnie najcieplejszą wersją czapki na zimę. Projektanci oferują zarówno standardowe czapki z futrzanym pomponem, jak i nausznikami. Takie modele można znaleźć w Yves Salomon, Kussenkovv, Pieces. Futro dobrze pasuje do każdej odzieży wierzchniej, więc możesz bezpiecznie nosić futrzane czapki z płaszczem i puchowymi kurtkami oraz z futrami.