Aksamitny garnitur z ćwiekami i sprzęgłem z dżetów oraz 3 kolejne obrazy, które uczynią cię królową imprezy

Aksamitny garnitur

Aksamit jest uważany za jeden z głównych materiałów na suknie wieczorowe. Jednocześnie łączy arystokratyczną powściągliwość i luksus. Na imprezę sylwestrową spójrz na aksamitny garnitur o swobodnym kroju w ciemnych, szlachetnych kolorach i dodaj kontrast z jasnym topem. Możesz uzupełnić obraz migoczącym sprzęgłem i klasycznymi błyszczącymi łodziami.

Jedwabna sukienka

Jeśli temat obfitości cekinów i cekinów nie jest ci bardzo bliski, nawet na Nowy Rok, weź płynną jedwabną suknię khaki jako podstawę obrazu. Jako akcesoria odpowiednie są dla niego sprzęgło wykonane z satyny i łódki z teksturowanego aksamitu. Dodaj romantyczną nutę do swojego wyglądu dzięki wisiorek w kształcie serca Chopard.

Satynowa spódnica

Zwykła spódnica daje przestrzeń wyobraźni podczas tworzenia wizerunku noworocznego, ponieważ można ją łączyć z dużą liczbą bluzek. Zalecamy noszenie szkarłatnej satynowej spódnicy z białą bluzką haftowaną cekinami. Aby obraz nie okazał się zbyt obciążony iskierkami, zrównoważ go powściągliwymi aksamitnymi łodziami i małą torbą z ozdobną klamrą.

Sukienka z piórami

Jeśli chcesz stworzyć nieco ekstrawagancki wygląd, spójrz na pastelową sukienkę na paskach wykonaną z niezwykłej fakturowanej tkaniny imitującej strusie pióra. Możesz dodawać kolory do obrazu za pomocą jasnych akcesoriów. Wybierz fioletową aksamitną torebkę na łańcuszku i zamszowe szpilki w podobnym odcieniu. Złote kolczyki z dżetów w kształcie kwiatów dopełnią całości.