10 rzeczy, które sprawią, że będziesz szczuplejszy

Niemal co druga kobieta jest niezadowolona ze swojej figury i stara się wyglądać jeszcze bardziej szczuplej i atrakcyjniej, ponieważ dziś szczupłość jest synonimem piękna. Chcesz być szczuplejszy bez konieczności spędzania godzin w centrum fitness? Następnie naucz się prawidłowo wybierać garderobę, co pomoże.

Aby pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów, nie musisz męczyć się ścisłą dietą, wystarczy wybrać odpowiednie ubrania. W końcu ta sama osoba może robić zupełnie inne wrażenie - w zależności od tego, co ma na sobie. Może wydawać się szczupły i wysoki lub przysadzisty i przystojny.

Zebraliśmy ocenę rzeczy, których właściwe użycie sprawi, że będziesz szczuplejszy.

Koraliki

10. Jasna broszka

„Cóż, to, jak myślisz, nie ma znaczenia! Prosta dekoracja - jak może poprawić moją figurę? ”Nie spiesz się jednak z wnioskami.

Zwykle odpowiednio dobrana i prawidłowo umieszczona broszka może pomóc skupić się na swoich mocnych stronach, odwracając uwagę od braków. A nawet sprawi, że będziesz o kilka centymetrów wyższy!

Rozmiar takiej dekoracji jest bardzo ważny. Nie powinien być zbyt mały (inaczej podkreśla kompletność) ani masywny (będzie wyglądał po prostu niedorzecznie). Najlepiej mieć taką broszkę na klapie kurtki, bluzki.

Zasada działania jest bardzo prosta: każda asymetria w ubraniach przyciąga uwagę, szczególnie jeśli występuje różnica w kolorze, fakturze i rozmiarze. Odbywa się to w celu rozważenia interesującego akcesorium, a nie kilku dodatkowych kilogramów w talii.

Szalik

9. Długie koraliki

Wybierz odpowiednie akcesoria, a wtedy będą działać dla Ciebie. Jeśli nie masz szyi łabędzia i rzeźbionego podbródka, zapomnij o dużych naszyjnikach na samej szyi. Nie tylko już dawno wyszły z mody, ale także potrafią okaleczać proporcje.

Daj pierwszeństwo wystarczająco długiej biżuterii. Wielowarstwowe koraliki są teraz bardzo popularne, ale będą wyglądać świetnie, jeśli tylko najwyższy poziom zacznie się tuż powyżej poziomu klatki piersiowej, a nie u podstawy szyi.

I nie zapominaj o proporcjonalności: małe koraliki i koraliki są odpowiednie tylko dla bardzo cienkich i delikatnych dziewcząt, ale jeśli nie uważasz się za nich, wybierz akcesoria składające się z średnich elementów. To nie jest małe, ale niezbyt duże.

Pięta

8. szalik

Tak, najbardziej zwyczajny żeński szalik może również ukryć pełnię i dostosować figurę. Najważniejsze, aby nie owinąć go wokół szyi, ale rzucić tak, aby końce opadały pionowo.

Kurtka

7. Buty na wysokim obcasie

Fakt, że pięta sprawia, że ​​kobieca figura jest bardziej atrakcyjna, jest znany wszystkim. Ale tutaj są małe sztuczki.

6. Jednorzędowa kurtka z jednym guzikiem

Jeśli kurtka jest dobrej jakości i pasuje do sylwetki, wystarczy spojrzeć w lustro, aby ocenić efekt.

Dopasowana kurtka wykonana z nie błyszczącego materiału, jednorzędowa, z zapięciem pod klatką piersiową i długością tuż poniżej bioder, najlepiej będzie wyglądać u dziewcząt o niedoskonałej sylwetce .

Cóż, a jeśli wybierzesz spódnicę lub spodnie o podobnym tonie, będzie to idealny zestaw, który optycznie poprawi sylwetkę, a szafa - wymienna i różnorodna.

Unikaj modeli z naszywanymi kieszeniami, jeśli nie chcesz, aby twoja talia wyglądała na kilka centymetrów pełniej.

I nie rozłączaj się na podstawowych rzeczach wyłącznie czarnych. Smuknie nie bardziej niż jakikolwiek inny ciemny kolor, ale podkreśla, co powinno być ukryte.

Dlatego preferuj ciemnoniebieskie, ciemnoszare lub ciemnobrązowe kolory, które można łatwo połączyć z dowolną dzianiną, bluzkami.

Spódnica

5. Bluzka z pionowym lub ukośnym wzorem

Tak, tak, najzwyklejsza lekka bluzka wcale nie wypełnia się, ale odwrotnie ... Ale tutaj są subtelności. Idealną opcją jest bluzka z minimalną ilością wystroju, pionowym rzędem guzików lub zapachem.

Pamiętaj, że spód bluzki nie powinien opadać na najszerszą część bioder - to tylko ją podkreśli i zwiększy. Różne falbany, lotki i bujna koronka również dodadzą ci kilku dodatkowych centymetrów.

4. „Latająca” spódnica w kształcie litery „A”

Wiele kobiet, które starają się wyglądać szczuplej i bardziej elegancko, popełnia typowy błąd: wybierają zbyt ciasną, zwężoną spódnicę. Jednak nie tylko nie ukrywa niepotrzebnych tomów, ale także podkreśla niedoskonałości postaci.

Dlatego idealną opcją są „latające” spódnice bez dodatkowej objętości w talii z pionowymi zakładkami od bioder.

Kurtka

3. Sweter z dzianiny z dekoltem w szpic

Rzeczy z dekoltem w kształcie litery V sprawiają, że sylwetka jest smuklejsza, wizualnie skupia się na twarzy i rozciąga proporcje.

Sukienka

2. Kurtka z długimi półkami

Takie kurtki stały się ostatnio szczególnie popularne. Można je łatwo łączyć z prawie każdą odzieżą. Można je nosić pod pasem, przypiąć pięknie za pomocą agrafki lub nosić na dzianiny.

Ale najważniejsze są fałdy półek, które skierują wzrok obserwatora pionowo i optycznie, dzięki czemu będziesz szczuplejszy i wyższy.

1. Zawiń sukienkę

Liderem naszej oceny „ubrań na szczupłość” jest sukienka o zapachu, który nadaje się niemal dla każdej figury. Łączy w sobie efekt wycięcia w kształcie litery V, spódnicy w kształcie litery A i asymetrii, która odwraca uwagę od niedoskonałości.

Jednak takie sukienki nie powinny być z „luźnej” dzianiny, a także powstrzymywać się od zbyt dużej lub zbyt małej ozdoby - w przeciwnym razie osiągniesz całkowicie odwrotny efekt.

Oto 10 najlepszych rzeczy, które sprawią, że twoja sylwetka będzie szczuplejsza i bardziej elegancka. Pamiętaj: nie ma złej figury, są źle dobrane ubrania.

Uzupełnij swoją garderobę tymi rzeczami - a komplementy męskiej połowy ludzkości nie potrwają długo!