Szyk i blask: 20 idealnych dekoracji na Sylwestra

Nakładanie warstw

W tym sezonie trend warstwowania rozprzestrzenił się nie tylko na ubrania, ale także na akcesoria. Ta sama zasada została przeniesiona do segmentu biżuterii, jak podczas tworzenia obrazu: noszemy kilka podobnych do siebie elementów naraz. Na przykład w przypadku sukienki z głębokim dekoltem można złożyć „naszyjnik” złożony z kilku łańcuchów o różnych kolorach, fakturach i długości, takich jak Stradivarius.

Nie obawiaj się również nosić kilku pierścieni na jednym palcu, jak oferują nas projektanci Dzhanelli Jewellery: po pierwsze, ta technika wizualnie je wydłuży, a po drugie, możesz wykonać nieograniczoną liczbę kombinacji pierścieni.

Im większy, tym lepszy

Nie bój się masywnej biżuterii, którą projektanci wolą w nowym sezonie. Przesadzone duże kolczyki Alessandra Rich, naszyjniki z dużymi kamieniami, bransoletki wykonane jakby z jednego kawałka kamienia i pierścionki z nieproporcjonalnymi kryształkami - każda z tych biżuterii pomoże umieścić akcenty w wakacyjnym wyglądzie, gdziekolwiek chcesz.

Asymetria

Popularność zyskuje także biżuteria asymetryczna. Spójrz na niekompletne kolczyki Herald Percy o różnych długościach i kształtach lub bransoletki składające się z dwóch asymetrycznych części, które oferuje nam Swarovski. A jeśli na przykład planujesz położyć włosy na jednej stronie, możesz wybrać kręcone ucho mono od Chloe.