Narzucone! 5 faktycznych sposobów noszenia dzianiny tej zimy

Na lodowisko

Kiedy idziesz na lodowisko, pamiętaj, że ubrania powinny być wygodne i, co najważniejsze, ciepłe. Na tego typu wakacje wybierz ciepły sweter z wysokim kołnierzem z mieszanki wełny, kaszmiru i dżinsów. Aby twoje ruchy nie były ograniczone, spójrz na skrócone kurtki lub futra.

Spacer z psem

Spacer z ulubionym zwierzakiem to codzienna rutyna, która może nie być zbyt przyjemna w zimnych porach roku. Idealnym zestawem w tym przypadku może być ciepły sweter z dzianiny i przytulne kaszmirowe joggery. Obcasy na szpilkach raczej nie przydadzą ci się, jeśli twoje zwierzę chce biegać. Dlatego wybierz płaskie buty z podeszwami ciągnika i obszerną kurtkę puchową.

Rodzinny obiad

Rodzinny obiad to jedno z tych udanych wydarzeń, które nie wymaga ścisłego ubioru. Przeciwnie, z twoimi bliskimi możesz pozwolić sobie na trochę relaksu na obrazie. Można go osiągnąć za pomocą dzianinowej sukienki i długiego swetra z dużymi „warkoczami”. Podkreśl talię skórzanym paskiem i dopełnij look za pomocą botków na grubych, solidnych obcasach.

Ośrodek narciarski

Jednym z najpopularniejszych rodzajów rekreacji podczas ferii zimowych jest ośrodek narciarski. Szczególnie ważne jest, aby zimno nie zepsuło nastroju. Dlatego wybierz kurtki wykonane z wodoodpornego materiału i buty trekkingowe, aby pokonać zaspy śnieżne. Idealną dolną warstwą dla Twojego wyglądu jest wygodny sweter z dzianiny z pionowym paskiem.

Sesja noworoczna

Świąteczny nastrój może nadejść na długo przed długo oczekiwanym świętem roku, więc wielu decyduje się na sesję zdjęciową z akcesoriami noworocznymi. Podczas tworzenia obrazu nie ma możliwości wyobraźni. Wybierz dzianinowe swetry z haftami lub aplikacjami w postaci jeleni, choinek, bałwanów itp., Które można łączyć na przykład ze spodniami charakterystycznymi dla noworocznego czerwonego koloru. Uzupełnij wygląd kolczykami w kształcie choinki i skarpetkami świątecznymi.