5 stylowych i zabawnych pomysłów na noszenie golfa

Do muzeum

Muzeum to miejsce kultury, które wymaga pewnych zasad ubioru. Nie oznacza to jednak, że należy nosić znaną kombinację „biały top, czarny dół”. Weź spódnicę w modnej klatce jako podstawę obrazu. Połącz go z szarym turkusowym golfem i stłumionymi burgundowymi butami na niskim obcasie, które nie pozwolą stopom zmęczyć się podczas spacerów po eksponatach muzealnych.

Na koncert

Idąc na koncert swojego ulubionego artysty, zawsze chcesz stworzyć żywy obraz. Biały golf z golfem będzie świetnie wyglądał z czarnymi winylowymi spodniami. Buty z różnymi nitami i paskami dodadzą trochę odwagi wyglądowi, a torba w talii uwolni twoje dłonie podczas koncertu.

Na degustację wina

Degustacja wina w towarzystwie profesjonalnego sommeliera to wydarzenie, które wymaga wyrafinowania i elegancji dla Twojego wizerunku. W takim przypadku sugerujemy wybór aksamitnego golfa o niezbyt jasnym odcieniu, luźnych spodni z wysokim stanem i butów na niskim obcasie. Aby obraz nie wydawał Ci się zbyt nudny, dodaj do niego stylową nutę - torebkę z krokodylkowym wykończeniem.

Na imprezie noworocznej

Rozpoczyna się czas noworocznych imprez firmowych. Jeśli nie chcesz wydawać dużo na nowy strój, możesz poszukać w szafie podstawowego golfa i założyć go z cekinową spódnicą midi. Wysokie pończochy-buty nie tylko pozwolą ci zamarznąć, ale także dodadzą dyskretnej seksualności obrazowi.

Do pracy

Posiadanie ubioru w biurze nie zawsze oznacza, że ​​będziesz musiał iść do pracy w nudnym ubraniu. Zamień znudzoną koszulę na biały golf. Podstawą jest garnitur ze spódnicą w klatce oraz beżowe zamszowe łódki i skórzana torba o strukturze, aby uzupełnić wygląd.