Zainwestować czy ukryć? 5 krajów, w których możesz z zyskiem kupować nieruchomości

Peru

Oczywiste jest, że na przykład w Limie, stolicy Peru, jest mało prawdopodobne, abyś mógł kupić tanie nieruchomości, ponieważ miasto rozwija się tak dynamicznie, że ostatnio stało się bardzo atrakcyjne dla dużych inwestorów. Ale w niektórych małych miasteczkach, w których mieszkańcy nie zostali jeszcze zepsuci dobrodziejstwami cywilizacji i nie zapomnieli, jak zobaczyć uroki w ich naturalnych pięknościach, można bardzo dobrze się poczuć - znaleźć swoje apartamenty i wydać grosz dosłownie na swoje życie.

Wietnam

Fani nurkowania i łowiectwa podwodnego od dawna mają ochotę na południowo-wschodnie wybrzeże Wietnamu, gdzie znajduje się ogromna rafa koralowa i około 11 tysięcy hektarów lasów deszczowych. To tutaj możesz nie tylko znaleźć mieszkanie w przystępnych cenach, ale także doświadczyć uroków lokalnej kultury i tradycji. Co jeszcze jest potrzebne tym, którzy marzą o eksploracji Azji i nasyceni niuansami tego kraju?

Tajlandia

Ostatnio ten kraj stał się bardzo popularny wśród tych, którzy są zmęczeni zimną pogodą i innymi problemami życiowymi. Każdego roku miliony turystów przybywają do Tajlandii, zakochują się w tym pięknie i zostają tam na zawsze. Cóż, lub przez bardzo długi czas. Ponadto ceny tutaj nie są tak wysokie, jak w wielu krajach europejskich, a jeśli zagłębisz się w osiedla w samym środku luksusowej dżungli, ogólnie możesz znaleźć dobrą pracę za bardzo skromne pieniądze.

Indie

Wydaje się, że to, co interesujące z ekonomicznego punktu widzenia, można znaleźć w kraju znanym z Taj Mahal, jaskiń, fortów i świątyń oraz świętej krowy. Okazuje się, że jeśli nie chwalisz się, że jesteś bogaty, a drzwi do najbardziej luksusowych apartamentów otwierają się przed tobą, to tutaj możesz znaleźć bardzo dobre opcje życia i poczuć się całkowicie szczęśliwym.

Albania

Jeśli nigdy nie uważałeś tego kraju za miejsce do życia, być może nadszedł czas, aby ponownie przemyśleć swoje stanowisko. Na przykład południowa część Albanii, gdzie znajduje się małe miasteczko i Park Narodowy Butrint, jest prawie idealnym miejscem dla tych, którzy chcą znaleźć swój cichy zakątek. W przeciwieństwie do innych krajów europejskich jest naprawdę bardzo tania i smaczna (dania z 30 gatunków ryb i owoców morza dominują w lokalnej kuchni).