Tapeta na pulpit: grudzień

Poznaj święta Nowego Roku bez pośpiechu i zamieszania? Nie ma problemu! Rozłóż przygotowania do najważniejszego święta roku z góry.

Zacznij od planowania zabiegów kosmetycznych w kalendarzu przycinania księżycowych włosów na grudzień. Zanim odwiedzisz salon, podnieś modną fryzurę, przejrzyj ciekawe pomysły na manicure, zastanów się, jakie kosmetyki będziesz potrzebować do makijażu noworocznego. Nawiasem mówiąc, aby zaoszczędzić dużo pieniędzy na nowatorskich zabiegach, możesz skorzystać z ciekawych wskazówek od naszego redaktora urody.

2017 jest rokiem ognistego koguta, więc na obraz noworoczny postaw na jasne, drogie rzeczy i biżuterię, nawet jeśli nie wierzysz w znaki.

Aby w grudniu 2016 r. Odnieść sukces, skorzystaj z zaleceń naszego astrologa. Samotne kobiety powinny skorzystać z sentymentalnego i romantycznego nastroju większości mężczyzn i znaleźć partnera na Nowy Rok.

Tapety z pomocy pomogą Ci zaplanować wszystkie ważne chwile w twoim życiu i wypełnią każdego dnia nową zawartością. Niech twój grudzień stanie się najbardziej spokojny i radosny!

Jakie tapety chciałbyś zobaczyć w styczniu?