Jak nosić i co połączyć bluzkę z szalikowym nadrukiem, aby wyglądać stylowo

Na randkę

Jasna bluzka z szalikiem w połączeniu z matową skórzaną sukienką wygląda bardzo kobieco i romantycznie. Aby się ogrzać, dodaj czarne buty na kolanach z szorstką podeszwą, a dla akcentu małą zamszową torebkę w kontrastowym kolorze. Skończyłeś? Następnie idź na spotkanie!

Na spacer

Dżinsy to uniwersalna rzecz w garderobie, która pasuje do prawie każdego blatu. Bardzo wygodne jest łączenie jasnych rzeczy z dżinsem: równoważy obraz i czyni go mniej ekscentrycznym. Jeśli boisz się wydawać się zbyt jasny, nosząc bluzkę z szalikiem, połącz ją z dżinsami. Modne białe Kozacy będą dobrym dodatkiem do tego zestawu.

Do teatru

Wcześniej chodzenie do teatru wymagało luksusowej sukienki wieczorowej i ciężkich diamentów. Teraz wszystko jest znacznie prostsze. Na wieczór kulturalny zalecamy przyjrzenie się bardziej demokratycznej opcji. Bluzka z szalikowym nadrukiem będzie świetnie wyglądać z plisowaną spódnicą midi. Mini torebka na łańcuszku i klasyczne czarne łódki poprawnie podkreślą wygląd.

Na imprezę

Minął cały miesiąc przed Nowym Rokiem, ale czas na noworoczne imprezy firmowe już się rozpoczął. Modna bluzka z szalikiem nadaje się również na świąteczny wygląd. Dobrym przyjęciem dla niej będą spodnie haftowane cekinami i satynowe buty z masywnymi dodatkami wykonanymi z dżetów. Najodważniejsi mogą dodać efektowi migotania kolczyków. Czas zabłysnąć!

Na zakupy

Możesz spędzić cały dzień na zakupach w centrum handlowym, dlatego ważne jest, aby ubrania były wygodne. Pstrobarwna bluzka o prostym kroju nie tylko nie ograniczy ruchu, ale stanie się również stylowym akcentem na zdjęciu. Możesz połączyć go ze zwykłymi spodniami o swobodnym kroju, podstawowymi białymi trampkami i przestronną torbą na zakupy.