Tapeta na pulpit: marzec

Starając się oswoić czas i zaoszczędzić go, postanowiliśmy zebrać wszystkie przydatne wskazówki na temat wiosennej transformacji w tym sezonie.

Zacznijmy od najtrudniejszej, ale fascynującej aktywności - zakupów. Setki razy sprawdzone: aktualizacja garderoby pozytywnie wpłynie nie tylko na twój wygląd, ale także na wewnętrzny nastrój. Modne recenzje aktualnych trendów w sezonie wiosna-lato 2016 opowiedzą o nowych trendach w ubraniach i butach. Aby obraz był jak najbardziej udany, lekcje stylu nauczą Cię, jak eksperymentować z podstawową garderobą, dodając jasne akcenty w postaci nowych akcesoriów.

Wdychamy pierwsze nuty wiosny z aromatami nowych perfum, uczymy się nowej techniki makijażu w klasie mistrzowskiej od, zmieniamy odżywcze składniki pielęgnacyjne na nawilżające, idziemy do mety przygotowując ciało na sezon letni.

Aktualizacja jest również wymagana dla naszego przytulnego gniazda. Wdychaj wiosenną energię i lekkość, ciepło słoneczne i jasność do naszego domu, zainspirowany pomysłami modnych trendów w designie i wnętrzach.

Przed rozpoczęciem akcji zapoznaj się z kalendarzem księżycowym z marca 2016 r., Aby dowiedzieć się, które dni są najbardziej sprzyjające. Horoskop na marzec od profesjonalnego astrologa pokaże ci, jak uniknąć pułapek na polu zawodowym. W horoskopie miłości w marcu poszukaj wskazówek, jak poprawić relacje z bratnią duszą i samotnymi osobami, kiedy trzeba czekać na fatalne spotkanie.