Dlaczego kochamy mężczyzn, którzy służyli w wojsku

Większość mężczyzn, którzy służyli w wojsku, może z pewnością powiedzieć, że ukończyli prawdziwą szkołę życia. I nie chodzi tylko o zdobytą wiedzę, sprawność fizyczną, temperament, dyscyplinę i wytrzymałość. Warunki, w których musisz być zmuszony do okazania cierpliwości i pomysłowości. Dlatego nic dziwnego w tym, że w ciągu roku młody człowiek zmienia się i powraca do cywila, według krewnych i przyjaciół, zupełnie innej osoby, w tym pod względem życia.

Byli żołnierze twierdzą, że wiele nawyków zostaje wprowadzonych do automatyzacji podczas służby, a trudności domowe, które wcześniej powodowały niedogodności, są postrzegane znacznie łatwiej, problemy rozwiązuje się znacznie szybciej. My, kobiety, naprawdę lubimy te cechy charakteru.

Oczywiście nie oznacza to, że mężczyźni, którzy uniknęli przeciągu, są w gorszej sytuacji, a my w żaden sposób nie chcemy ich obrażać - na przykład według psychologów są bardziej miękcy i bardziej romantyczni niż służący, co jest również dużym plusem dla relacji rodzinnych. A jednak, zastanówmy się, dlaczego kochamy mężczyzn, którzy przeszli z draftee na demobilizację.

Dla dokładności

Nikt nie może złożyć swoich ubrań tak starannie i, co najważniejsze, jak były żołnierz. Czego chcesz Codzienna praktyka. I zrobić łóżko, aby nie było jednej fałdy? Dzięki niemu nie będziesz musiał zbierać skarpet w całym mieszkaniu, co więcej, będzie mógł wyczyścić to mieszkanie tak szybko, jak to możliwe, jeśli na przykład goście nagle przyjdą do ciebie. Nie wahaj się więc powierzyć tego obowiązku swojemu mężczyźnie i nie zapomnij poświęcić czasu na zainteresowanie.

Za cierpliwość

Jeśli w domu zostanie wyłączona ciepła woda i prąd, możesz bezpiecznie naładować pranie swojego mężczyzny. Były żołnierz nie boi się zamarznąć, ponieważ mycie i mycie zimną wodą jest dla niego znane, a także uczucie głodu. Dlatego wybrany przez ciebie nie wywoła skandalu, jeśli obiad nie będzie gotowy na czas. Tylko nie dziw się, że gdzieś zniknęła dwudniowa dostawa chleba.

Za pomysłowość

Jeśli nie miałeś czasu, aby coś ugotować, ponieważ niektóre produkty są niewystarczające w domu, poproś swojego mężczyznę, aby sam to zrobił. Musi mieć duże doświadczenie w tym, jak zrobić coś z niczego. Armia uczy pomysłowości. Czy coś jest zepsute w domu? Zaczekaj, zadzwoń do kreatora. Niech twój człowiek wygląda pierwszy. Nawet przy braku części zamiennych będzie w stanie doprowadzić sprzęt gospodarstwa domowego do gotowości bojowej. I tam wyglądasz i ogólnie montujesz nowe urządzenie.

Dla zapału

Były żołnierz myje podłogi tak bardzo, że nie każda kobieta może sobie poradzić - dokładnie za pomocą pędzla i piany, a co najważniejsze - szybko. Poproś go, aby poprowadził lekcje mistrzowskie, a on pokaże, jak wyczyścić podłogę na dziesięć różnych sposobów. Przekaż mu więc ten obowiązek słowami „Kochanie, zrobisz lepiej!”. Chcesz kopać łóżka w strefie podmiejskiej? Mężczyzna poradzi sobie nie gorzej niż traktor, a nawet saperskie ostrze. Nawiasem mówiąc, za pomocą tej samej szpatułki może rąbać drewno, jeśli nie ma siekiery.

Armia uczy się celności. Po co więc zabijać komara lub muchę za pierwszym razem? Łatwe! Uruchom pantofel w kocie, który wylał i złapać? Co więcej! Dokładność jest bardzo ważna podczas karmienia dziecka. Dostanie niespokojnego dziecka do ust łyżką i nie rozlewanie jedzenia dla takiego mężczyzny nie stanowi problemu.

Dla siły i sprawności

I wreszcie codzienne treningi sprawiają, że mężczyźni są silni i zręczni, co oznacza, że ​​przestawi meble, przyniesie torby i ochroni je przed chuliganami.

Doceń i zadbaj o swoich ludzi! Gratulujemy im wakacji i życzymy im szczęścia!