Co przedstawić mężczyznom, którego znasz na 23 lutego

Skarpetki, majtki i pianka do golenia jako prezent na 23 lutego - to wszystko, czego potrzebowały nasze matki i babcie. Nawet dlatego, że mieli silną wyobraźnię, ale z tego powodu, że w czasach radzieckich jej lot był ograniczony do asortymentu sklepów i rodzinnego budżetu. Dlatego zwyczajowo dawano to, co zawsze istotne. Na szczęście asortyment nowoczesnych sklepów sugeruje tak ogromny wybór prezentów dla naszych drogich mężczyzn, że tylko rezerwy konta bankowego mogą ograniczyć wyobraźnię. Co możesz dać ukochanemu - mężom, synom, ojcom i braciom, prawdopodobnie będziesz w stanie sam zdecydować, ale tym razem porozmawiamy o tym, jak znaleźć prezent dla mniej bliskich mężczyzn - przyjaciół, kolegów, sąsiadów, trenerów, nauczycieli ...

Najważniejsze nie jest prezent, ale uwaga

Kontrowersyjna prawda, którą wielu ludzi źle rozumie. Po przedstawieniu osobie czegoś, co jest nie tylko niepotrzebne, ale także nieciekawe, jest mało prawdopodobne, aby podobała mu się ta „uwaga”. Jeśli dana osoba nie jest kierowcą, a przedstawisz jej jakiś drogi gadżet do samochodu, fakt ten raczej nie pokaże, że poświęciłeś jej należytą uwagę. Będzie raczej cieszył się czymś niedrogim, ale bezpośrednio z tym związanym. Lepiej byłby to bilet na wystawę fotograficzną dla artysty lub fotografa, paczka dobrej herbaty dla miłośnika chińskich tradycji lub brelok w kształcie rękawicy bokserskiej dla miłośnika sztuk walki. Taki prezent, choć niedrogi, będzie cenniejszy, ponieważ powie osobie, że pamiętasz i wiesz o jego zainteresowaniach, co oznacza, że ​​zwracasz na nią wystarczającą uwagę.

Fajne prezenty

Opcja dla tych, którzy mają się dobrze z wyobraźnią. Na przykład jedna młoda dama, idąca do kolegi na wakacje, zapytała, czego chce jako prezent. Będąc dzielnym dżentelmenem, odpowiedział, że jej uśmiech jest dla niego najlepszym prezentem. W trybie pilnym dziewczyna zrobiła panoramiczne zdjęcie swojej szczęki u dentysty, ułożyła ją w ramkę i zaprezentowała koleżance na ławce studenckiej. Świetne poczucie humoru! Użyj go, jeśli wiesz, że twój związek pozwala na takie nieformalne podejście.

Przydatne prezenty

Przydatne prezenty to dobry temat. Są idealne nie tylko dla przyjaciół i współpracowników, ale także dla takich kategorii mężczyzn, jak nauczyciele lub trenerzy twojego dziecka, znajomi, podobnie myślący sport. Łatwo jest tu włączyć artykuły papiernicze - takie jak kalendarze tematyczne, pamiętniki i etui na wizytówki, a także etui na klucze, parasole, okładki na iPada, karty podarunkowe sklepów, które są interesujące dla mężczyzny - centra sportowe, sklepy ze sprzętem, a nawet materiały budowlane, niektóre mogą mieć karty podarunkowe do sklepów z perfumami. Lepiej jest dać kartę, niż wybrać perfumy dla samego mężczyzny, ponieważ, po pierwsze, jest to raczej intymny prezent, a po drugie, możesz łatwo pomylić z wyborem. Chyba że wiesz na pewno, co on lubi. Przydatne prezenty to różne gadżety pełne sklepów internetowych: słuchawki bezprzewodowe, latarki LED, niezwykłe dyski flash lub śmieszne „myszy”, dodatkowe opłaty za telefony o różnych pojemnościach, specjalne rękawiczki do pracy z ekranem dotykowym i wiele innych.

Prezenty zainteresowań

Jeśli wiesz na pewno, że mężczyzna ma hobby, któremu poświęca dużo czasu, spróbuj wybrać dla niego prezent związany z jego hobby. Załóżmy, że sportowiec pasuje do ręcznika lub koszulki z symbolami swojego ulubionego klubu sportowego, dla entuzjastów sportów ekstremalnych - świadectwo spadochroniarstwa, gokartów, paralotniarstwa, entuzjasty gotowania - bilet na jakąś klasę mistrzowską, dla myśliwego - interesująca książka o polowaniu, wędkowaniu - zestaw sprzęt, miłośnik sztuki - bilet na ciekawą wystawę, muzyk - bilet na koncert ulubionej grupy i zapalony miłośnik teatru - bilety na głośny występ. Fani gier domowych i planszowych mogą dać rzutki lub mahjong, stary dobry „Monopol” lub projektanta dla dorosłych. Ci, którzy uspokoją się żmudną pracą, znajdą wielkoformatowe układanki i mozaiki wykonane z drobnych detali. Ogólnie, aby zadowolić osobę, musisz dowiedzieć się o niej nieco więcej, a czasem nawet skonsultować się z kimś, kto wie więcej o swoim hobby niż ty.

Ręcznie wykonane

A tak przy okazji, nikt jeszcze nie anulował ręcznie robionego! Prezenty dla majsterkowiczów są najbardziej cenne, ponieważ mówią, że spędziłeś dużo czasu na ich zrobieniu. Myślący człowiek zawsze to doceni. Może to być kolaż fotograficzny, mobilny futerał ze zdjęciem tematycznym, ręcznie robione mydło tematyczne, ręcznie robiona czekolada, poduszki do samochodu, a nawet małe miękkie zabawki „uwięzione” na temat wakacji. Tak, cokolwiek! Możesz w końcu upiec ciasto, zrobić prawdziwe „męskie” ciasto z ciemnym piwem lub chrupiącymi domowymi ciasteczkami, ponieważ większość mężczyzn to okropne słodycze i, w przeciwieństwie do nas, dziewcząt, nie cierpią szczególnie na wadze.