W stylu bloku koloru, skóry z oczkami i nie tylko: 15 modeli rękawiczek na każdy gust

Blok kolorów

Wybierając rękawiczki w stylu bloku kolorów, zyskujesz szerokie pole dla różnych kombinacji rzeczy i akcesoriów na zdjęciu. Daj pierwszeństwo rękawiczkom z graficznymi kombinacjami różnych kształtów i niech będą w najmodniejszych kolorach sezonu. Najbardziej udanym połączeniem będą szlachetne odcienie burgunda, szmaragdu, ciemnoniebieskiego i uniwersalnej czerni.

Napompowane

Elementy garderoby narciarskiej coraz częściej wnikają w codzienne obrazy. Nie bój się tego! Bufiaste pikowane rękawiczki mogą nie tylko dobrze ogrzać, ale także być piękne. Projektanci oferują różne warianty tego akcesorium: z aplikacjami, różnorodnymi nadrukami i teksturami, w bogatej kolorystyce. Aby stworzyć bardziej interesujące obrazy, bufiaste rękawiczki można łączyć nie tylko z kurtkami puchowymi, ale także z płaszczami lub futrami.

Czarna skóra

Na pokazach mody w sezonie jesień-zima 2018-2019 obserwowaliśmy mnóstwo monochromatycznych obrazów przeplatanych skórą, grzywką i różnymi akcesoriami. Odważne obrazy w kolorze czarnym zademonstrowali Saint Laurent, Ann Demeulemeester, Max Mara, Alexander McQueen i wielu innych. Jeśli całkowicie czarny wygląd w stylu Trinity wydaje ci się ponury, powinieneś spojrzeć na czarne akcesoria: skórzane rękawiczki z nitami, przelotki lub frędzle będą wyglądać modnie.

Patchwork

Fala estetyki lat 70. trwa. W tym sezonie przytulne rzeczy w stylu patchworku znalazły swoje miejsce w świetle reflektorów na wybiegach i w garderobach fashionistek. Kolorowe bloki, połączenie różnych tekstur, aplikacji - wszystko to, na pierwszy rzut oka, chaotyczny zestaw łączy się w harmonii i sprawia, że ​​obraz jest bardziej żywy. Wydaje się, że tego brakuje w ponurych, mroźnych dniach?

Logomania

Na bieżący sezon jesienno-zimowy projektanci nie wahali się wybierać nadruków: zwierzęcych, kwiatowych, etnicznych, klatkowych, gradientowych, graficznych i oczywiście logo. Logomania jako jeden z atrybutów popularnego stylu streetwear z powodzeniem przetrwa na wszystkich elementach garderoby. Na rękawicach marka nie będzie wyglądać zbyt krzykliwie, ale dzięki temu będzie nie mniej stylowa.