Miniaturowe sukienki, efektowne pudełka, obszerne „poduszki” i inne aktualne modele toreb na sezon jesienny

Torby na talię

Wygląda na to, że ten trend nas pożegna, ale nie! Triumfalny powrót miniaturowych toreb na talię miał miejsce w jesiennych kolekcjach, które zdecydowanie zgromadziły się na szczycie listy modnych zakupów. Wśród ulubionych są modele gładkiej skóry w podstawowych kolorach i teksturowane tkaniny, w szczególności szlachetny aksamit.

Torby na torby

Wyślij (z francuskiej pochette - „portfela”) - miniaturową prostokątną torbę z zaworem, której popularność w ubiegłym wieku przyniósł Christian Dior. Przez długi czas należałem do garderoby wieczorowej, będąc bliskim krewnym sprzęgła, ale dzięki długiemu pasowi na ramię torba zaczęła dobrze radzić sobie z codziennymi zadaniami. Świetna impreza dla miłośników, aby wyjść na światło - małe akcesorium z łatwością pomieści szminkę, klucze i telefon.

Niestandardowe formularze

Trendy tego sezonu na pewno nie pozwolą Ci się nudzić: wraz z klasycznymi modelami popularne stają się niezwykłe formy. Jeśli myślisz o zakupie modnej nowości, możesz bezpiecznie wybrać jedyny spośród nieregularnych kształtów geometrycznych, ozdobnych falban i odważnych faktur.

Mikrobagi

Projektanci zabierają swoje główne funkcje z toreb, nadając im wyłącznie wartość dekoracyjną. Dlatego wśród głównych modeli sezonu były mikrobagi na długich, masywnych pasach naramiennych, które prawie nie pasowały do ​​pary kart bankowych i pudrowego pudła. Nosimy w dowolnej wersji: w dłoni, na ramieniu, a nawet na szyi.

Torebki

Torebka to torebka z krótkim lub długim uchwytem i sznurkiem napinającym. Historia tego modelu trwa już ponad sto lat i kiedyś był głównym stróżem tajnych listów miłosnych szlachetnych kobiet. W tym sezonie sakiewki ponownie zajęły w naszych rękach honorowe miejsce, wchłaniając aktualne trendy jesienne - masywne łańcuchy, metalowe okucia, frędzle i szorstkie skórzane detale.

Wszystko naraz

Pomysł ten spodoba się wszystkim, którzy wolą nosić wszystko ze sobą. Elegancka miniaturowa torba lub pojemny klient - projektanci zdecydowali o codziennym dylemacie jednym prostym trikiem. Nie wiesz co wybrać? Weź wszystko na raz, nawet jeśli torby różnią się kolorem i fakturą!

Torba na poduszkę

Najmodniejsze torby są tak obszerne, że naprawdę przypominają poduszki. A ich wystrój jest odpowiedni, wykonany w technice mebli Capiton - dekoracja za pomocą przycisków w tonie. Chcesz skromniejszej opcji? Napompowani klienci to świetna alternatywa!

Kolce i nity

Gotyk i elementy rockowej estetyki rządzą piłką w tym sezonie, więc możemy dodać je do naszej listy życzeń. Projektanci skupiają naszą uwagę na torbach bokserskich z grubymi paskami naramiennymi ozdobionymi nitami, a także miniaturowych modelach półkolistych wykonanych z gładkiej skóry.

Długi stos i futro

Tej jesieni podążamy śladami bałwana: torby Yeti to jedno z najodważniejszych stwierdzeń sezonu. Kładziemy nacisk na sztuczne futro z długim stosem najbardziej niestandardowych kolorów: od nasyconej marchwi po ultrafiolet.

Beczka

Skórzana lufa jest absolutną koniecznością i być może najbardziej funkcjonalną opcją wśród małych torebek. Modele te są gotowe do konkurowania z każdym akcesorium wieczorowym pod względem przestronności i przydatności. Co najważniejsze, są w stanie stworzyć firmę w dowolny sposób: od przyjęcia koktajlowego, z jedwabną sukienką, po swobodny, oparty na podartych chłopcach i okopie.

Kolor

Lokalne kolory triumfują we wszystkim, od odzieży po akcesoria. Obiecujący trend sezonu jest bogaty w różnorodne odcienie. Tutaj truskawkowy róż, kolor świeżo skoszonej trawy i nasycona fuksja - czysty kolor, wyraziste kształty, teksturowane materiały i nic więcej.

W tym sezonie radzimy nabyć nie tylko nienaganne modele podstawowe, ale także rozcieńczyć zwykły zestaw akcesoriów niestandardowymi rozwiązaniami. Zainspiruj się naszym wyborem i eksperymentuj!