Bufiaste, sztuczne futro, kratę i inne stylowe szaliki, które ogrzeją Cię tej zimy

Napompowane

Jeśli trudno ci się rozstać z kocem rano, zalecamy przyjrzenie się tak niezwykłemu akcesorium, jak pikowany szalik dmuchany. Owiń go wokół szyi lub załóż jak pelerynę. I nie bój się eksperymentów: wybierz modele kontrastowej odzieży wierzchniej kwiatów - chcesz rozważyć zdjęcia z jasnymi detalami!

Sztuczne futro

Sztuczne futro wciąż zyskuje na popularności. Jeśli futra i masywne kołnierze z tego materiału Cię nie przyciągają, postaraj się zwrócić uwagę na naszyjnik z eko-futra. Jest bezpretensjonalna w wychodzeniu, rozgrzewa się, wygląda stylowo iw każdej chwili można ją zastąpić lakonicznym szalikiem z kaszmiru.

Z logo

Trend logomanii oczywiście również nie straci na znaczeniu. Projektanci znów oferują nam dumne noszenie rzeczy z nazwą ich marki, a szalik w tym sensie jest pięknym płótnem. Dodatek z napisem idealnie wpasuje się nie tylko w obraz w stylu stroju ulicznego, ale także w bardziej swobodny, wystarczy z powodzeniem wybrać rozmiar i kolor czcionki.

Klatka

W tym sezonie klatka jest jednym z najmodniejszych nadruków, mijając motyw przewodni w kolekcjach wielu projektantów. Na wybiegach widzieliśmy wiele kraciastych rzeczy, butów i akcesoriów, więc dodaj szalik z tej serii do swojej garderoby. Istnieje wiele odmian obrazu: „kratka”, „glenchek”, „książę Walii” - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Tą rzeczą w tej kategorii będzie bez wątpienia szalik Burberry ze słynną „królewską” klatką.

Patchwork

Jeśli trudno jest określić kolor, druk lub teksturę szalika, możesz od razu zaspokoić wszystkie swoje pragnienia i wybrać szalik wykonany z różnych rodzajów tkanin - lata 70. są modne, a ich patchworkowy symbol jest dla nich symboliczny. Różnorodny dodatek wykonany w technice patchworku będzie harmonijną częścią płaszcza, kurtki puchowej, a nawet futra.