Nowy Rok w Moskwie: jak odpocząć w stolicy

Pytanie „Jak spędzić święta Nowego Roku, aby nie było to bolesnie bolesne?” Wraz z podejściem z 31 grudnia staje się coraz bardziej aktualne. Spójrz na swoich kolegów i przyjaciół: ktoś intensywnie szuka sprzętu narciarskiego w sklepach, planując zaorać stoki Alp w czasie wakacji; ktoś po pracy śpieszy do centrum wizowego: 10 dni to prawie wakacje, dlaczego nie pojechać do Europy?

A ci, którzy już tęsknili za latem, zamiast „Oliviera”, mandarynek, śniegu i choinek, wybierają słońce, morze i zabawne dyskoteki: kilka dni w Turcji to świetny sposób na spotkanie z głównym świętem rosyjskiej zimy w nowy i nudny sposób!

Ale co, jeśli twój scenariusz Nowego Roku ogranicza się do obwodnicy Moskwy? Cóż, ci, którzy zostają na wakacjach w stolicy, mają doskonałe przepisy na wakacyjną rozrywkę!

Opcja pierwsza to gastronomiczna podróż . Tak, Nowy Rok to rodzinne wakacje: wzniesiesz toast w bliskim kręgu rodzinnym, podarujesz prezenty swoim rodzicom, pójdziesz do restauracji z najbliższymi ... Znajomy scenariusz, prawda? Ale nie zapominaj, że święta noworoczne należą do ciebie i tylko do ciebie! Wreszcie możesz rzucić napad sztywności i dobrze się bawić. Dobry pasek jest idealny do tego celu! Na szczęście jest ich wiele w stolicy.

To prawda, że ​​ceny gryzą w święta noworoczne, ale dzięki kuponom kupikupon.ru możesz odwiedzić w nocy nie tylko jeden zakład, ale całą listę zakładów!

Zacznij na przykład od zabawy na hawajskiej imprezie. Jasne koktajle i koszule, palmy i surfing jako dekoracja, barmani w girlandach kwiatowych ... Południowa pasja i letnie kolory w zimnej Moskwie! Po Hawajach udaj się do Irlandii. Lub do Anglii.

Bary podobnych tematów - nie chcę wybierać! Chmielowe piwo, soczysty stek, prawdziwie angielski budyń, piwo w wielkich kubkach, drewniane stoły z kondominium, na które można się wspiąć i pochwalić umiejętność rozświetlenia!

Cieszy zainteresowanie i fakt, że wszystkie menu, które możesz mieć za pół ceny!

Drugą opcją na wakacje, którą powinieneś zorganizować dla siebie, jest dzień spa ! Procedury w moskiewskich salonach nie są gorsze niż w salonach na Bali, Tajlandii lub Goa. A gdy tylko przyjaciółka, siostra lub koleżanka, która przyjechała z Antalyi na początku stycznia, zaczyna się chwalić wszystkimi urokami „prawdziwej tureckiej łaźni tureckiej”, powiedz jej, że nie musisz iść daleko na zabiegi spa (a raczej latać).

Takie usługi to świetny sposób na relaks i formę, szczególnie po burzliwej sylwestrze! I nie musisz wydawać pewnej kwoty: konwencjonalna mądrość, że wizyta w spa musi być droga, nie więcej niż mit. Dzięki kuponowi zniżkowemu wakacje relaksacyjne w stylu relaksacyjnym staną się dla Ciebie luksusem! Nie chcesz się zrelaksować sam? W kabinie zawsze możesz zaoferować program dla dwóch osób.

Dwie godziny na tej samej stronie z profesjonalnymi fotografami, projektantami i wizażystami podniosą samoocenę każdej dziewczyny i kobiety i sprawią, że będzie jeszcze bardziej pewna siebie. Piękno i urok jeszcze nikomu nie zaszkodziły! Nawiasem mówiąc, z kuponem nie wydasz więcej na tę przyjemność niż na nową bluzkę. Więc wymyśl obrazy i pokaż światu nowe ja!