8 marca: oryginalne pomysły na fajne wakacje

8 marca to dużo kwiatów, gratulacje i oczywiście sama uroczystość. Uczta Banał! Wieczór w kręgu przyjaciół i krewnych jest nudny ... A może powinieneś zebrać przyjaciół - i zorganizować coś takiego? To najbardziej wygrane, zabawne i oryginalne podejście! oferuje 10 opcji dla tak kobiecych sposobów świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet. A wybór należy do Ciebie!

Ręcznie robione imprezy

Scenariusz 8 marca nr 1: Koktajl

Każda kobieta w szafie wisi wieczorową sukienkę o niewiarygodnej urodzie, kupioną na czyjś ślub, która była noszona siłą dwa razy. I wyglądasz w nim tak pięknie ...

Czas wyciągnąć to z szafy! W końcu przyjęcie koktajlowe jest dla niego najbardziej odpowiednim miejscem. Zapomnij o dżinsach, koszulkach i koszulach, dziś wszyscy powinniście pojawić się w całej okazałości swojej świetności!

Takie przyjęcie można zrobić w domu lub wynająć małą salę w kawiarni lub restauracji.

Po przyjęciu koktajlowym musisz zadbać o duży wybór drinków. Jeśli chcesz nauczyć się samodzielnie przygotowywać różne koktajle i nie chcesz, aby ktoś z zewnątrz w ciepłej, przyjaznej firmie szukał przepisów i sięgał po nie. Jeśli chcesz uprościć swoje zadanie, możesz zaprosić barmana, a wtedy nie będziesz musiał rozpraszać się zabawą przy robieniu drinków.

Scenariusz 8 marca nr 2: Przyjęcie kulinarne

Przede wszystkim musisz zdecydować na temat i kierunek. Na przykład organizujemy przyjęcie sushi - przyjęcie w stylu orientalnym, jedząc dużo sushi, zupę miso i inne smakołyki.

Jest to szczególnie interesujące, jeśli samodzielnie przygotujesz wszystkie potrawy. Bułki - dość proste danie do gotowania w domu. Cóż, tutaj nie należy zapominać o kimonie, pałeczkach i dużej ilości sosu sojowego.

Scenariusz 8 marca nr 3: impreza ręcznie robiona

Z nazwy imprezy wynika, że ​​musisz coś zrobić własnymi rękami. To, co będzie, zależy od ciebie.

Opcjonalnie możesz przećwiczyć tworzenie ikebanów. Lub opanuj farby akrylowe - i pomaluj wszystkie dostępne powierzchnie. Możesz także nauczyć się robić biżuterię z plastiku, koralików i innych interesujących rzeczy, które można łatwo kupić w sklepach.

Najważniejsze jest, aby z góry zdecydować, w którym kierunku „stworzysz”, przygotować niezbędne materiały i, co najważniejsze, uzyskać niewykorzystaną fantazję z antresoli i podejść do procesu z dziecinną bezpośredniością i bez żadnych uprzedzeń!

Scenariusz 8 marca, nr 4: śnij i planuj!

Ta metoda jest nieco podobna do poprzedniej - musisz coś zrobić sam. Ale w tym przypadku będzie to bardzo konkretna rzecz - kolaż.

Scenariusz 8 marca, nr 5: film, film, film!

Dla miłośników relaksu w domu jest oferta - obejrzenie filmu. Bardzo ważne jest, aby zdecydować, w jakim nastroju lub stylu odbędzie się wieczór, aby wakacje nie sprowadzały się do banalnego oglądania filmu.

Na przykład, możesz zrewidować swój ulubiony film dramatyczny (a la „Titanic”), spędzić mnóstwo czasu na rozmyślaniu o losach głównych bohaterów, jednocześnie dyskutując o swoim życiu. Przed rozpoczęciem oglądania zalecamy przygotowanie grzanego wina - świetnego dodatku do Twojego ulubionego filmu.

Jeśli nie masz zamiaru wylewać łez podczas wakacji, możesz wymyślić coś fajniejszego. Zrób imprezę tequili. Co jest do tego potrzebne? Tequila (najważniejsze, aby nie zapomnieć zaopatrzyć się w wapno i sól!) I dysk z filmem „Pukanie do nieba”. Powinieneś zacząć pić tequilę w odcinku, w którym piją ją główni bohaterowie. Co dalej - poznaj przebieg filmu.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli podobała ci się ta metoda, zastanów się, co chciałbyś zobaczyć ze znajomymi i jak może być interesująca prezentacja. Miłego widoku!

Scenariusz z 8 marca, nr 6: jesteśmy jak dzieci!

Jeśli czujesz, że jesteś pełen dziecięcej spontaniczności i coraz częściej pojawiają się w twojej głowie gry z ulubionymi dziećmi, ta metoda jest dla Ciebie. A wiek w tym przypadku, jak wiadomo, nie ma absolutnie żadnej wartości!

Scenariusz 8 marca, nr 7: Jestem piękna!

8 marca to święto kobiet, więc dlaczego nie poświęcić go całkowicie sobie, waszej ukochanej? W końcu kobieta jest w dobrym humorze, kiedy czuje się naprawdę piękna. Sugerujemy więc udanie się prosto do atrakcyjnego salonu piękności. A jakie zabiegi kosmetyczne wolisz - nie wiemy.

Jeśli chcesz poświęcić czas dla siebie, ale nie chcesz iść do salonu, możesz zorganizować domowy salon kosmetyczny: zapamiętaj wszystkie przepisy babci razem, podziel się osobistymi doświadczeniami pielęgnacyjnymi i wypróbuj przepisy ludowe. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o zakupie i przygotowaniu wszystkich niezbędnych składników.

Scenariusz 8 marca, nr 8: portfolio

Wszyscy 8 marca jesteśmy bardzo piękni, od dawna przygotowujemy się do wakacji, aby zadowolić siebie, naszych bliskich, a także zadziwić innych naszym pięknym wyglądem. Szkoda byłoby tego nie uchwycić, nie zachować dla pamięci. Więc ta metoda jest w sam raz!

Istnieją dwie opcje: idź do profesjonalnego fotografa, który zrobi świetne zdjęcia tobie i znajomym, lub weź aparat i zrób własne zdjęcie. W drugiej opcji oczywiście będziesz musiał zrobić trochę więcej wysiłku, ale zaoszczędzisz pieniądze i będziesz w stanie wykazać się wyobraźnią w wyborze tła, pozów i strojów!

Scenariusz 8 marca, nr 9: dziś jesteśmy silniejszym seksem!

Istnieje propozycja „uderzenia wszystkich złych” - ale nie tylko tak, ale robienie tego jak mężczyzna!

Aby rozpocząć taki wieczór, warto zagrać w pokera (chociaż można go zastąpić dowolną znaną grą karcianą) lub, powiedzmy, bilard ze szklanką whisky w rękach i cygarem. I wcale nie jest konieczne picie mocnego alkoholu i zatruwanie organizmu nikotyną. Niech to będzie gra, której reguły ustanowisz. Najważniejsze jest, aby trzymać się tematu!

Scenariusz 8 marca, nr 10: zadanie

To sposób dla tych, którzy nie szukają łatwych dróg, wolą aktywny wypoczynek i przygodę miłości! Dziesiąta metoda wymaga trochę przygotowania - musisz sporządzić listę zadań związanych z zadaniami.

Co będą od ciebie zależały. Najważniejsze jest to, że wszyscy członkowie firmy zgadzają się na tę formę uroczystości. Jeśli ktoś nie jest skłonny do poszukiwaczy przygód, może wymyślić osobną rolę - na przykład koordynatora lub dyspozytora, a może nawet sędziego.

Więc zadania. Może to być wszystko, na przykład: weź numery telefonów od dziesięciu nieznanych mężczyzn, zbierz listę przedmiotów z miasta, zadeklaruj miłość swojemu szefowi, umieść słonia zgodnie ze schematem origami i tak dalej. Włącz fantazję - i gotowe!

Możesz podzielić się na zespoły kilkuosobowe, możesz grać sam. Zadania w zadaniach mogą być identyczne lub całkowicie różne, ale pod względem złożoności takie same.

Najciekawszy jest moment podsumowania. Wspaniale będzie powiedzieć wszystkim, czego doświadczyłeś podczas wykonywania tego lub innego zadania, i oczywiście wysłuchać historii swoich przyjaciół!