4 główne hity modnej jesieni roku

Nadal lecą gorące promienie słoneczne z nieba, różnorodność kwiatowych klombów jest przyjemna dla oka, ale wciąż nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, co założymy na nadchodzącą jesień. Co więcej, większość trendów mody zmienia się po prostu radykalnie, a projektanci bronią stylów i pomysłów, które są wprost przeciwne do poprzedniego sezonu letniego. Więc oferuje spojrzenie w najbliższej przyszłości!

Jeśli lato było z jednej strony niezwykle radosne i wielobarwne, az drugiej porywało je śnieżnobiała zmysłowość, to jesień spotyka nas w znacznie ciemniejszej kolorystyce. Podstawowe kolory można ponownie uznać za czarne i, co najważniejsze, szare we wszystkich różnych odcieniach.

Jak w przeciwieństwie do ostrej letniej różnorodności, w przeddzień jesieni modne wybiegi wyglądają na stonowane, miękkie i bardzo eleganckie. Absolutnym obowiązkowym elementem jest szary obszerny płaszcz wykonany z miękkiej wełny w kratkę z czapką. Jest nie tylko elegancki i kobiecy, ale także bardzo szanowany.

Jest to szary kolor, który jest idealną opcją, aby wyrazić w skoncentrowanej formie nowo obudzony szacunek High Fashion. (Oczywiście brązowy nadaje się również do tego, ale tej jesieni jest obecny w naszej garderobie tylko jako niewielka wskazówka.)