20 zabawnych toreb biurowych dla kobiet biznesu

Wydruki

W tym sezonie jesienno-zimowym, jak wiadomo, „dzikie” odciski rządzą piłką trendu. A jeśli lamparta lub bluzka z pewnością będzie zbyteczna w garderobie biznesowej, lepiej nie odmawiać torebki. Taki chwytliwy szczegół odświeży obraz i doda mu pieprzu. Jeśli jednak nadal nie masz odwagi, wybierz torby malowane techniką blokowania kolorów, ozdoby etniczne lub nadruki z logo.

Kolor czerwony

Tak się złożyło, że torba biurowa z definicji powinna być czarna. Nie ważne jak! Jesienią i zimą, kiedy szarość chwyta ulice i serca, nie ma nic lepszego niż jasne kolory ubrań i akcesoriów. Wybierz odcień czerwieni w zależności od rodzaju odzieży wierzchniej i koloru buta: dla niektórych torebka o głębokim odcieniu wina jest bardziej odpowiednia, a dla kogoś - jasna szkarłatna.

Skóra węża

Kolejnym hitem sezonu jest skóra pytona. Takie torby domyślnie wyglądają drogo i nadają im błyszczący wygląd. Najważniejsze jest, aby upewnić się, że łuski nie znikają, nie błyszczą i ogólnie zachowują estetyczny wygląd, szczególnie jeśli kupiłeś torbę nie brandowaną i nie z naturalnych materiałów.

Wyrafinowany sprzęt

Nawet najbardziej zwyczajna czarna torba może stać się modniejsza, jeśli dodasz na przykład jasny szal. Zawiąż go wokół uchwytów lub zapnij jako brelok. Szaliki można zmieniać w zależności od nastroju i kolorystyki ubrań.

Ponadto zwróć uwagę na modele toreb z różnymi paskami, kokardkami i innymi złożonymi akcesoriami. Po pierwsze, dodatkowe ozdoby nieznacznie zmniejszają stopień dotkliwości nawet u najbardziej obszernego dotyku lub klienta. Po drugie, są po prostu przyjemne dla oka.