Roman Tatyana Tronina Odnoklassnitsa.ru

„Mam wszystkich bohaterów - zwykłych. Ale ja, jako „twórca”, wysyłam im cud - miłość ”- mówi Tatyana Tronina, autorka wzruszających melodramatów miłosnych i przedstawia moim czytelnikom moją nową powieść Odnoklassnitsa.ru o tym, jak miłość, która tliła się w moim sercu przez wiele lat, może nagle płonąć płonącym płomieniem.

Bohaterka nowej powieści Tatyany Troniny Veroniki jest całkowicie samowystarczalną kobietą w wieku 37 lat, która od 20 lat jest żoną koleżanki z klasy i wydaje się być szczęśliwa w małżeństwie. Jednak fotografia ze starej szkoły, zapach bzu, dawno zapomniany uśmiech, ledwo wyczuwalne wspomnienie pierwszej delikatnej młodzieńczej miłości ... A Veronika jest zarejestrowana na popularnej stronie internetowej Odnokomashniki, aby upewnić się, że dawny szkolny przyjaciel od dawna utył, był łysy, żonaty, a nawet pijak. Wystarczy spojrzeć na niego i zrozumieć, że tak dobrze jest mieć bliskiego i drogiego męża. Ale z jakiegoś powodu serce nie pozostawia wrażenia, że ​​tak ugruntowane życie jest tylko iluzją, długim marzeniem.

Korzystając ze strony, Veronika znajduje całą swoją klasę, z wyjątkiem profilu kolegi z klasy, którego chciałaby zobaczyć. Nikt nie wie, gdzie on jest, co jest z nim nie tak, a dziwne i zdezorientowane informacje o nim byłych przyjaciół i dziewczyn budzą wątpliwości co do szczerości ich słów. Veronica rozumie, że jej przeszłość kryje w sobie nierozwiązane sekrety. Teraz musi tylko wiedzieć, co ukrywają koledzy z klasy i jej mąż.

Powieść „Odnoklassnitsa.ru” opisuje niesamowitą historię miłosną, która od lat nie zna konta, nie boi się wielu przeszkód. „Prawdziwa miłość, podobnie jak złoto, nie rdzewieje od czasu do czasu”, powiedziała Tatyana Tronina.

Książka każdej autorki jest prawdziwym prezentem dla czytelników, ponieważ jej powieści dotyczą prawdziwej miłości, która nie przychodzi często, ale jeśli tak się stanie, to jak dar losu, jak błyskawica z niebieskiego nieba, coś, co sprawia, że ​​moje serce śpiewa entuzjastycznie. Oprócz romantycznej historii miłosnej zawierają one fascynujące przygody, niezapomniane przygody, tajemnice, detektywistyczne intrygi, nienawiść i czułość.