Książka Ekaterina Mirimanova Life po utracie wagi

Ponad 150 tysięcy ludzi już wie, jak schudnąć, ale nadal nie wie, jak potem żyć. To właśnie ta liczba stanowi całkowity obieg książek sprzedawanych przez Ekaterinę Mirimanovą na temat opracowanego przez nią złożonego systemu odchudzania „Minus 60”. Jednak odchudzanie to tylko część drogi do harmonii i piękna, ponieważ o wiele trudniej jest utrzymać pożądaną wagę. O tym, jak żyć po utracie wagi, jest nowa książka bestsellerowej autorki, kobiety, która doświadczyła wszystkich metod radzenia sobie z dodatkowymi kilogramami, „System minus 60. Życie po utracie wagi”, wydanej przez wydawnictwo Eksmo.

Ekaterina Mirimanova jest autorką własnego kompleksowego systemu odchudzania „System minus 60”, opartego na skutecznej i bezpiecznej metodzie bez użycia jakichkolwiek leków i operacji plastycznych. Kiedyś sama Catherine stanęła przed problemem nadwagi: po ciąży zyskała 120 kilogramów. Ale metodą prób i błędów wymyśliła własny system odchudzania i była w stanie zrzucić 60 kilogramów. Sekrety, które znalazła, były tak proste i skuteczne, że autor nie mógł się powstrzymać przed podzieleniem się nimi z innymi.

Powód, dla którego stworzyła swoją nową książkę „System minus 60. Życie po utracie wagi”, Ekaterina Mirimanova codziennie zadaje na stronie ogromną liczbę pytań. Jakie powinno być menu? Czy można stosować system Minus 60 i nie tracić na wadze? Co zrobić, aby nie przybrać na wadze? Jakie ograniczenia można usunąć? Czy muszę codziennie ćwiczyć gimnastykę? Jak połączyć system z pracą? Co robić podczas wakacji?

Wszystkie te pytania odnoszą się konkretnie do życia po utracie wagi - dla tych, którzy tracą wagę tak długo wyczekiwanej, ale tak niebezpiecznej, ponieważ istnieje możliwość zwrotu utraconych kilogramów i strachu przed każdym zjedzonym kawałkiem. Wszystkie te pytania zadała kiedyś Ekaterina Mirimanova, ale na niestety nie mogła znaleźć odpowiedzi ekspertów, ponieważ większość ekspertów dietetycznych woli pisać tylko o procesie odchudzania.