Skomplikowane czapki, nudna paleta i inne powody, dla których Meghan Markle nie można nazwać ikoną stylu

Skomplikowane czapki

Być może zaczniemy od jednego z obowiązkowych atrybutów królewskiej garderoby - dziwnych czapek. Markle ma raczej proporcjonalną twarz, więc księżna może pozwolić sobie na eksperymentowanie z tak złożonym akcesorium. Jednak pomimo tego zdarzają się awarie. Czapki z daszkiem i czapki z płyty nigdy nikogo nie pomalowały.

Przypomnijmy, że Megan ma już 37 lat i na przykład gliniany filcowy kapelusz tylko starzeje się, nie odświeża twarzy i nie pasuje do koloru włosów byłej aktorki.

Oczywiście wszyscy popełniają błędy, ale takie błędne obliczenia nie są całkowicie akceptowalne dla ikony stylu, zgadzasz się?

Nudna paleta kolorów

Wybierając paletę kolorów obrazów, Markle nie ma dość odwagi. Jednak przegapienie kombinacji beżu i bieli jest znacznie trudniejsze niż na przykład burgund i indygo.

Z tego powodu większość strojów księżnej wygląda nudno i zbyt prosto. Oczywiście nikt nie anulował ubioru, ale nawet w nim możesz czuć się całkowicie wolny. Księżnej Dianie się udało.

Wybór stroju

Markle, właściciel postaci typu prostokąta: bez wyraźnej linii talii, z dość wąskimi biodrami, szczupłymi nogami i wysportowanymi ramionami. Megan świetnie prezentuje się w dopasowanych sukienkach, w płaszczu z paskami i bluzkami z drapowaniem w dekolcie lub z peplum.

Jednak z pewnością nie wybiera sukienek z dekoltem w łódkę, etui bez rękawów i amerykańskim pachy. Tylko dekolt w szpic, nacisk na talię i ewentualnie dodatkowa objętość w biodrach, kolor żony księcia Harry'ego.

Naśladowanie stylu Kate i Diany oraz celowe zaniedbanie

Księżna Diana i Kate Middleton, uwielbiane przez Brytyjczyków, stały się prawdziwym ucieleśnieniem piękna i elegancji. Megan, postanawiając jak najszybciej zdobyć serca mieszkańców mglistej Albionu, poszła najprostszą ścieżką, po prostu powtarzając najbardziej udane obrazy żony księcia Williama i Lady Di. Oczywiście taka sztuczka nie pozostała niezauważona nie tylko przez krytyków mody, ale także przez zwykłych ludzi, którzy coraz częściej zaczęli porównywać Księżną Cambridge i Księżną Sussex, żartobliwie nazywając ich „bliźniakami”. Jeśli chodzi o zaniedbanie, żona księcia Harry'ego nie widzi niczego wstydliwego, gdy pojawia się publicznie z niechlujną wiązką lub torbą na zakupy, zamiast eleganckiego sprzęgła, jak wymaga tego królewski protokół.

Strach przed akcesoriami

Megan wydaje się bać akcesoriów. Nie jest tak często spotykany z interesującymi torbami, okularami lub butami, innymi niż łodzie podstawowe. W ubiegłym wieku Christian Dior House nazwał torbę imieniem Lady Diana, ponieważ ten model był jednym z jej ulubionych. Ale nie możemy mówić o kultowej rzeczy Megan, może tylko na razie, ponieważ można powiedzieć, że właśnie zaczyna się droga do cokołu ikon stylu wśród królewskich ludzi.