Jak nosić przezroczystą bluzkę w zimnych porach roku: 3 stylowe stylizacje

Futra, futra!

Najprostszym sposobem na rozgrzanie jest oczywiście futro. Nawet ze sztucznego futra. W tym przypadku wybraliśmy klasyczną bluzkę o zapachu i głębokim dekolcie. Aby ten obszar nie wydawał się zbyt nagi, możesz założyć duży naszyjnik pod koszulę lub zawiązać szalik.

Ponieważ bluzka jest nadal przezroczysta, warto wybrać dwa rodzaje bielizny: gładkie nagie lub odwrotnie - koronkowe i jasne, biustonosze lub gorsety będą ciekawie wyglądać spod tkaniny i dekoltu.

Jeśli nie chcesz, aby spod bluzki było nic, co można by na to spojrzeć, wybierz solidne body.

Zamiast koszulki

Nadruki można maskować za pomocą wydruków, a także quillingów i falbanek. Wybierz bluzki z krótkim rękawem, mogą zastąpić koszulkę i wyglądać na droższe i bardziej reprezentacyjne. Nawiasem mówiąc, fałdy szyfonu na bluzce tworzą również dodatkową „warstwę”, która tworzy jedynie iluzję przezroczystości. Możesz nosić takie piękno w podstawowych dżinsach i nosić wełniany płaszcz, aby uzyskać ciepło.

Nakładanie warstw

Ta wersja obrazu dla tych, którzy są fajni w biurze. Nadal nie będziesz mógł siedzieć w płaszczu lub futrze, więc miękki, wydłużony kardigan może uratować życie. W ten sposób możesz wybrać się na randkę i spotkanie z przyjaciółmi, a jeśli nagle nastanie wieczór, nagle włóż kardigan do torby i pozostań w chłodnej bluzce.