CZYTNIK WRZESIEŃ - Malinovka

Witam Chcę porozmawiać o sobie. Mam na imię Tatyana. Mam 27 lat. Najważniejszym wydarzeniem w tym roku jest to, że poślubiłem wspaniałego mężczyznę. Bardzo go kocham. Urodziłem się w regionie Woroneża w małym miasteczku o ciekawej nazwie Boguchar. Z woli losu dotarłem na przedmieścia, gdzie obecnie mieszkam. Staramy się kupić mieszkanie. To zadanie nr 1 na najbliższe lata. Pracuję w banku jako wiodący ekonomista. Bardzo kocham swoją pracę i świetnie się w niej czuję.

Kocham moją rodzinę, staram się podróżować do mojej ojczyzny tak często, jak to możliwe. Bardzo kocham nasz lud Boguchar i doceniam jego czystość, szczerość i otwartość.

Tutaj na przedmieściach staram się aktywnie odpoczywać, jeśli to możliwe, lubię pływać, biegać i ogólnie poruszać się. Zajmuję się robótkami ręcznymi, szydełkuję i robię na drutach na sobie i moich krewnych. W moim oknie w domu są piękne kwitnące rośliny domowe, między innymi azalia, gardenia, róża i cyklamen, kaktus i figowiec i jeszcze więcej. W pracy wszyscy też pasjonujemy się uprawą kwiatów, nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodnictwie. Uwielbiam każdą muzykę, komunikację z interesującymi ludźmi. Przede wszystkim zaskakują mnie ludzie, którzy mogą i mogą być szczęśliwi, bez względu na wszystko.

Dziękuję Do zobaczenia wkrótce!