Jak tworzyć stylowe obrazy z monochromatycznymi rzeczami

Monochromatyczny obraz sprawia, że ​​każda postać jest bardziej elegancka, szczuplejsza i wyższa. Najważniejsze jest określenie koloru, który najbardziej Ci odpowiada. Monochromatyczny strój może wyglądać świetnie, jeśli będziesz przestrzegać prostej zasady: weź wszystkie rzeczy o różnych teksturach.

Obrazy w jednolitych kolorach powinny „brzmieć”, co osiąga się poprzez subtelne podkreślenie kontrastujących kolorów lub nienaganne połączenie wszystkich detali garderoby.

Styl total black

Być może najbardziej popularnym kolorem dla monochromatycznego wyglądu jest czerń. Total black to uniwersalna odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące strojów wieczorowych i codziennego „roboczego” zestawu. Graj kształtami i objętościami, nie zapomnij o sznurowaniu, draperiach i innych szczegółach, które sprawią, że Twój wygląd będzie mniej ponury i bardziej interesujący.

Styl całkowity biały

Podobnie jak czarny, biały kolor ubrań sam w sobie jest piękny. Śnieżnobiałe stroje stworzą Twoją reputację miłośnika minimalizmu, klasyki i elegancji - w zależności od Twojego stylu i akcesoriów. Nawiasem mówiąc, tworząc całkowicie biały wygląd, nie będzie błędem dodanie jasnej torebki lub butów do obrazu, aby pozbawić obraz nadmiernej sterylności.

Styl nago

Denimowy styl

W tym przypadku wszystko jest proste: dżinsowa kurtka z dżinsową koszulą, dżinsami lub spódnicą - ta prosta i znana technika znów jest modna. Możesz mieszać z warstwami dżinsowymi lub po prostu włożyć dżinsową koszulę do dżinsów - możliwości są nieograniczone. Rozcieńczyć wygląd za pomocą innych odcieni lub akcesoriów.

Kostium oparty na monochromatyce

Jeszcze prostszym sposobem na uzyskanie solidnego wyglądu jest użycie monochromatycznego garnituru. Dobre rozwiązanie zarówno dla biznesu, jak i codziennego stylu.

Zaletą monochromu jest to, że nadaje się do łączenia z wydrukami. W takim przypadku ważne jest, aby odcień twojego głównego koloru był co najmniej minimalnie obecny na zdjęciu.

Faktura w pełnym wyglądzie

Jeśli zdecydujesz się ubierać monochromatycznie od stóp do głów, staraj się, aby rzeczy na dziobie różniły się fakturą. Na przykład szyfonową bluzkę można nosić z żakardową spódnicą i lekkim wełnianym płaszczem. Akcesoria w tym przypadku warto wybrać ton w tonie lub nieco ciemniej.

Jak widać, zwykłe sukienki, peleryny i spodnie są idealnie ze sobą połączone. Najważniejsze jest, aby zwrócić uwagę na ich teksturę, styl i wygląd. Pomoże Ci to stworzyć całkowicie organiczny wygląd, nawet jeśli wszystkie ubrania będą w jednym kolorze.