Szafa podstawowa: odwrócony trójkąt

Najczęściej szerokie ramiona i wąskie biodra występują u kobiet-sportowców. Oczywiście nie zachęcamy Cię do zaprzestania uprawiania sportu, ponieważ wiemy, jak zrównoważyć sylwetkę i uczynić formy bardziej uwodzicielskimi.

Wystarczy przesunąć uwagę z szerokiego szczytu. Głównymi asystentami będą topy i bluzki z amerykańskim pachami, spódnice i dżinsy z wysoką talią, różne paski, a także dekolty w szpic. Zwykle dziewczyny, których figura przypomina odwrócony trójkąt, mają wąskie biodra i smukłe nogi, co oznacza, że ​​mogą sobie pozwolić na noszenie krótkich obszernych szortów, szerokich dżinsów, a nawet plisowanych spódnic! Ale poziome paski na piersi i odzieży wierzchniej z pagonami należy wyrzucić. Ale pionowy pasek na koszulkach znów stanie się jedną z magicznych różdżek. Nawiasem mówiąc, można go łączyć z poziomymi nadrukami w biodrach.

Wybierz rzeczy z raglanowymi rękawami lub luźnymi skrzydłami, ale „latarki” wciąż nie są dla ciebie. Świetnie będą również wyglądać bluzki na cienkich ramiączkach lub kurtkach i bluzkach o długości rękawa wynoszącej trzy czwarte.

Wśród gwiazd Angelina Jolie i Cameron Diaz z powodzeniem maskują swoje szerokie ramiona. O tych pięknościach nawet wielu stylistów nie może powiedzieć, co dokładnie może być nie tak z ich postacią. Nawiasem mówiąc, ulubionym stylem Angeliny są sukienki z dekoltem w szpic lub w ogóle bez ramiączek, aktywnie podkreśla talię spódnicami i różnymi paskami.

Jeśli masz figurę „odwróconego trójkąta”, możesz sobie pozwolić na noszenie rzeczy z aktywnym wystrojem w obszarze talii. Teraz modne są bluzki i koszule z niezwykłymi paskami i rękawami. Wybierz modny czerwony nadruk w paski, dopełnij wygląd białymi kulisami lub szortami - i śmiało podbijaj miejską dżunglę lub Lazurowe Wybrzeże. Wszystko zależy od twoich planów na sierpień.

Sylwetka imperium lub nowy łuk jest najbardziej odpowiedni przy wyborze sukienek. Wybierz dowolne akcesoria, które podkreślą szyję - szaliki, dławiki, długie łańcuszki lub kołnierze. Ale lotki, marszczenia i inne ozdoby mogą znajdować się tylko na spódnicy. Uważaj na kierunek haftu: jeśli spadnie, zostanie umieszczony pionowo, a następnie wizualnie taki wzór „zje” szerokość ramion, a poziomo umieszczony nadruk, haft lub okrągłe wzory dodadzą niepotrzebnej objętości.

Klasyczny wygląd z jeansami dla chłopców to świetna opcja zarówno do biura, jak i na weekend. Wydłużone klapy kurtki przenoszą nacisk z szerokich ramion, a górny kołnierz w kształcie litery V podkreśla dekolt. W zależności od sytuacji możesz zastąpić dżinsy, na przykład, plisowaną spódnicą, aby dodatkowo zwiększyć biodra i uczynić obraz bardziej romantycznym.