Zamieniamy wizerunek biura w wieczorny: 3 hacki na życie

Rozpiąć koszulę

Klasyczny wygląd biurowy wykonany z białej prostej koszuli i czarnych spodni to najłatwiejszy sposób na zmianę w modny strój wieczorowy. Musisz tylko odpiąć pierwsze cztery guziki koszuli, uwolnić jedną z jej krawędzi spod paska, a nawet zawiązać go na pasku. To drugie jest dopuszczalne, jeśli twoje spodnie biurowe mają wysoki wzrost. Z góry weź modne białe trampki i małą jasną torebkę z domu, pomaluj usta czerwoną szminką - i ruszaj dalej, podbij miasto wieczorem.

Chwyć kurtkę

Nawet jeśli na zewnątrz jest bardzo ciepło, zalecamy użycie kurtki oversize, aby przekształcić obraz składający się z biurowej sukienki z linii A i białej koszulki lub koszuli. Działanie pierwsze: zdejmij koszulę spod sukienki. Druga akcja: zarzucamy kurtkę na ramiona, aby aby przypadkowo się nie poślizgnęła, używamy dwustronnych czapek lub zwykłych dużych szpilek. Po prostu przymocuj je od wewnątrz. Zbierz włosy w wysoki kucyk i spuść oczy. Artystyczny wygląd jest gotowy.

Załóż czarny kombinezon

Wszyscy nie doceniamy potencjału kombinezonu. W biurze może wyglądać jak formalny garnitur, a wieczorem może zmienić się w uwodzicielski komplet. Wybierz kombinezon z głębokim dekoltem, różnymi krojami lub otwartym tyłem. W biurze noś go z koszulą z krótkim rękawem lub lekkim swetrem, a wieczorem noś go po prostu na nagim ciele. I umieść na stoliku nocnym swojego stolika małą kopertówkę z najjaśniejszymi kamieniami. Z nim każdy obraz będzie wyglądał jak Hollywood!